NRL 2021: Rankingi siły, Jimmy Sward, każda drużyna zajęła 1-16 po rundzie 15

Gdy zbliżamy się do Actors Tour, wciąż trwa zaciekła walka o siódme i ósme miejsce, podczas gdy elitarne drużyny pozostają we własnej lidze.

Na dolnym końcu rankingu jest pewien ruch, a Raiders i Western Tigers zmierzają w przeciwnych kierunkach.

Oto jak wyglądają oceny mocy po 15. rundzie:

1. Burza w Melbourne (w zeszłym tygodniu: 1)

Przerażającym widokiem dla fanów bluesa był Cameron Monster, który odnalazł swoją formę w 80-minutowym występie. Burza była po prostu ekscytująca. Dokończyli grę, szanowali ją i odwrócili punkty, i to było fajne.

Jest jednak kilka kontuzji, więc obserwowałem to przez chwilę i supergwiazda Nelson Asova-Solomona ma zostać zawieszona. Spodziewam się, że Pantery wycofają się i rzucą wyzwanie pierwszemu miejscu.

2 – Pantery Penrith (2)

Mogli wrócić na pierwsze miejsce. Tak naprawdę nie mam jednego lub dwóch z Panthers i Storm – myślę, że są na topie.

Penrith musiała złożyć oświadczenie po dwóch stratach i zrobiła to przeciwko siłom w Kogutach. Nathan Cleary i Jarom Loay and Associates. Wróci do obozu Origin z dala od zwycięskiego tygodnia, co jest dobrą rzeczą dla NSW.

3 – Męskie orły morskie (3)

Pierwsza połowa jest diaboliczna. Ale Manley pokazał, kiedy trzymali piłkę, że są znacznie lepsi od Tytanów. Naprawdę imponujące, aby zobaczyć, co zrobili w drugiej połowie.

Wstawaj: 15. runda momentów, które musisz obejrzeć

4 – Wyspy Parramatta (5)

Zacząłem powoli przeciwko Bulldogs i przygotowywałem się do pokonania ich na 7. lub 8. miejsce. Ale węgorze wykonały swoje zadanie w drugiej połowie. Nadal wygrywają brzydkie w pewnych sytuacjach i stawiają się na stanowisku premiera.

5 – Króliki z Południowego Sydney (6)

Zrobili to, co mieli zrobić przeciwko najgorszej drużynie w Comp po trochę powolnym starcie. Króliki czują, że powstrzymały swoje problemy obronne, ale nie są kwestionowane. Będą w ciągu najbliższych kilku tygodni.

READ  Francuska skoczka o tyczce Margot Chevrier doznała strasznego złamania kostki podczas halowych mistrzostw świata IAAF

The Sunflower Test jest przeciwko Panterom w rundzie 20. To będzie wielki finał pokazujący, gdzie znajduje się South Sydney i czy się dostosowali.

6. Sydney Koguty (4)

Najbardziej rozczarowująca strata weekendu. Prowadził 12-0 i czuł, że idą po Pantery. Ale po prostu nie mają w tej chwili bydła, by powtarzać mecze z najlepszymi.

Kogutom brakuje niektórych graczy, którzy gdyby tam byli, sprowadziliby ich z powrotem do rywalizacji o mistrzostwo. Ale wydaje się, że osiągnęli koniec swojej kariery przeciwko dużym zespołom.

Każda próba rundy 15

7 – Rekiny Cronola (7)

Na rolce iw rowku. Rekiny dobrze atakują. W obronie nadal przegrywają i upuszczają punkty, ale prawdopodobnie są wyborem drużyn ze średniej półki pod względem spójności i formy. Musiałem to nagrodzić.

8 – Smoki św. Jerzego Illwary (9)

Najeźdźcy zostali pokonani, ale pierwsza połowa nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia. Wyzwaniem Smoka jest zmierzenie się z drużyną wojowników, których muszą pokonać w ciągu dwóch tygodni. To zadecyduje, czy zaczną stale wspinać się po drabinie, czy nadal będą jeździć kolejką górską.

St. George’s Illwara zremisowali punkt lub dwa za swoją niekonsekwencję, chociaż dobrze sobie radzili w wygranej w drugiej połowie.

9- Kowboje z Północnego Queenslandu (8)

Powinien był pobić rekiny w domu. The Cowboys będą jednak tego żałować, ponieważ sami wygrali dwa ciasne mecze, które mogły nie być zaplanowane w tym roku.

Z 9-12 pozycji wszyscy są na łodzi, prawdopodobnie rywalizując o jedno miejsce. North Queensland będzie musiało być lepsze niż to, co pokazał w weekend. Kolejny powolny start.

Turbo skacze wysoko i bije Campbella, aby podwoić to

10- Nowozelandzcy wojownicy (10).

Wojownicy wiedzą, jak przegrywać bliskie mecze. Mieli swoje szanse na pokonanie Rycerzy, a ja kwestionowałem zarządzanie meczem pod koniec meczu.

Teraz Reece Walsh został wybrany do Origin i nie wiem, czy Nathan Brown poprze młodzieńca w rundzie 16.

11- Najeźdźcy z Canberry (13).

Zdobywcy jadą na tej samej łodzi co rycerze i wojownicy. Bardzo się starali i poczynili dobre postępy w starciu ze Smokami, ale stracili trochę finezji i grindu, aby zakończyć grę.

12 – Rycerze z Newcastle (15).

Ciekawy. Mitchell Pierce odzyskał i odniósł duże zwycięstwo w trudnych warunkach. Gdyby zdążyli zebrać wszystkich na boisku na czas, Rycerze mogliby biec.

Byłem pod wrażeniem Newcastle, ponieważ musieli coś pokazać w domu i nie sądziłem, że uda im się wykonać zadanie. Zrobili to, więc ich nagrodziłem.

13. Tytani Złotego Wybrzeża (11)

Tytani są tym, o czym mówię przez ostatnie osiem tygodni – niedojrzali. Nie prowadzisz 24-8 przeciwko Sea Eagles (lub 22-0 przeciwko Broncos) i spadasz.

Zdobycie 48 punktów w 31 minut jest prawie niemożliwe, ale to zespół, który może to zrobić. Gold Coast odbywa się w tym roku.

14- Buldogi Canterbury (16).

Zostałem wychłostany przez węgorze, ale czuję, że buldog buduje coś na przyszły rok. Podobało mi się to, co zobaczyłem w pierwszej połowie.

Tak, wciąż się uczą. Tak, stracili wiele punktów, ale jeśli postawisz lepszą jakość w zewnętrznym rozgrywającym, Canterbury ma potencjał. Nadal uważam, że są trochę światła dla napastników.