Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: Jake Clifford dokonuje natychmiastowej zmiany Knights z North Queensland podpisując kontrakt z Tomem Deardenem

Kowboj Jake Clifford natychmiast przeszedł do Newcastle Knights, gdy North Queensland potwierdził podpisanie kontraktu z połową Brisbane, Toma Durdena.

Clifford, który podpisał już dwuletni kontrakt z Newcastle na rozpoczęcie następnego sezonu, będzie teraz dostępny do wyboru dla Rycerzy w ich meczu Rundy 13 przeciwko Parramatta.

Podobnie 20-letni Durden podpisał trzyletni kontrakt z Cowboys od 2022 roku, ale teraz wykonał ruch w połowie sezonu i będzie mógł zmierzyć się z Manleyem w rundzie 14 po pożegnaniu w przyszłym tygodniu.

Po odegraniu kluczowej roli w dramatycznym zwycięstwie z Warriors 29-28 w piątkową noc, Clifford dołączył do zespołu Rycerzy, którzy potrzebowali wsparcia.

„Chcielibyśmy serdecznie podziękować Jake’owi za jego wkład w nasz klub, nie tylko na poziomie National Football League, ale na wszystkich etapach” – powiedział Michael Luck, prezes Cowboys Football Club.

„Cliffo pochodził z Tully Tigers, przez system torów Northern Pride i przeszedł do naszego zespołu NRL w Cowboys. Wszystko, co robił w naszym klubie, robił to ze świetnym zachowaniem, szczególnie w trudnym dla niego roku 2021.

– Życzymy mu wszystkiego najlepszego w następnej fazie jego piłkarskiej kariery.

W międzyczasie Durden jest jedną z dwóch części, które wzmocnią akcje branży gier w Cowboys, a weteran Sharks Chad Townsend również pod koniec roku jedzie do Townsville.

„Perspektywa dodania kogoś z talentem i pasją do Toma do naszego składu w środku sezonu jest ekscytująca dla naszego klubu” – powiedział Luck.

„Wierzymy, że będzie to ogromny atut dla North Queensland Cowboy do końca 2021 roku i później”.

READ  Wspaniała Anglia powraca do Lords w pierwszym międzynarodowym meczu na Ziemi od czasu finału Mistrzostw Świata 2019 | wiadomości krykieta