Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy hotel lotniskowy w Sydney może być najfajniejszym w mieście

Nowy hotel lotniskowy w Sydney może być najfajniejszym w mieście

Emanuje elegancją: Moxy Lounge.

dostarczone

Emanuje elegancją: Moxy Lounge.

Czy w Mascot powstanie najfajniejszy nowy hotel w Sydney? Nowe lotnisko Moxy Sydney z pewnością ma ku temu referencje i właśnie otworzyło swoje podwoje przy Baxter Road, zaledwie kilka minut jazdy (różowy hotelowy) wahadłowy od hotelu – choć nie jest on przeznaczony tylko dla osób podróżujących tranzytem.

Usytuowane pomiędzy przemysłową dzielnicą stolicy Nowej Południowej Walii, Inner South i mroźnym Inner West, z ekskluzywną Inner East pięć kilometrów dalej, mieszkańców przyciąga dobra muzyka, alkohol, kawa i wspaniały design.

Kanadyjska firma dla kobiet MAED.Collective, mająca na swoim koncie m.in. Six Senses Belize, zaprojektowała wnętrza godne najlepszych znalezisk rynkowych w Surry Hills, takie jak odzyskane zabytkowe leżaki i fotobudka.

Zainspirowany przemysłową tożsamością Mascot, lotnisko Moxy Sydney charakteryzuje się belkami z kutego żelaza na sufitach i atmosferą przebudowanego magazynu.

Na zewnątrz znajduje się mural autorstwa urodzonego w Tokio i mieszkającego w Sydney artysty Elliota Routledge’a, którego twórczość publiczna cieszy się międzynarodowym uznaniem. Jego pożądane projekty wnętrz są prezentowane w Galerii Olsen, a Rutledge stworzył także rzeźbę na czwartym piętrze hotelu.

Moxy, spółka zależna Marriott, była jedną z pierwszych na świecie marek hotelowych „tysiąclecia”.

Zaprojektowany dla pierwszego pokolenia, które nigdy nie znało świata bez Internetu, i napędzany preferencjami i wrażliwością cenową młodych ludzi znających się na technologiach cyfrowych, pojawienie się hotelu Millennial zrewolucjonizowało branżę pod wieloma względami, zapewniając połączony, lokalny i niepowtarzalny design do głównego nurtu.

Choć marka IHG Millennial Indigo ma dobrze ugruntowaną pozycję w Australii, lotnisko Moxy Sydney jest pierwszym, które ta rodzina otworzy w tym miejscu.

Lobby to wielofunkcyjna przestrzeń do pracy i interaktywna przestrzeń społeczna, w której zameldowanie pokrywa się z koktajlami, a 301 pokoi obejmuje pokoje od króla i królowej po pokoje z dwoma łóżkami i czterema łóżkami, przeznaczone dla rodzin i grup.

READ  Victoria porzuca likwidację Covid po „wrzuceniu wszystkiego w to” | 1 news

Na miejscu dostępna jest całodobowa siłownia i wypożyczalnia rowerów.

Wieczorem w barze Moxy wystąpią DJ-e z lokalnymi markami, w tym Archie Rose i Young Henry, którzy będą współpracować przy koktajlach i menu na wynos Pimp My Pita.

Znajdująca się przy ulicy hotelowa kawiarnia Little Baxter Café serwuje inne dania oraz, co najważniejsze dla tej części Sydney, mocną kawę z Marrickville’s Double Roasters.

W hotelu znajdują się także prywatne przestrzenie na imprezy i spotkania, które nie są typowymi wydarzeniami związanymi z tablicą i fornirem drewnianym. ArtHouse prezentuje szereg współczesnych australijskich zespołów, a The Record Room inspirowany jest australijskim rock and rollem.

Port lotniczy Moxy Sydney znajduje się pod adresem 56 Baxter Road, Mascot. Od 209 dolarów za noc. Patrzeć moxysydneyairport.com

-traveller.com.au