Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowicjusz broni „złego” odcinka wywiadu po skargach widzów

Uczeń Bronił się przed narzekaniami widzów, że finałowy odcinek był „kiepski”.

W czwartek (16 marca) serial reality wyemitował swój przedostatni odcinek, który pokazuje pięciu finalistów otrzymujących grillowanie od zaufanych poruczników Lorda Sugar, w tym Claude’a Leitnera i Lindy Blunt.

Jednak widzowie skarżyli się, że odcinek, który zwykle jest ulubieńcem fanów, był w tym roku szczególnie ostry, a wielu twierdziło, że czuli, że uczestnicy byli „zastraszani” przez ankieterów.

Jednak rzecznik serii powiedział w odpowiedzi: „Runda wywiadów to coś więcej niż zwykły wywiad. Jego celem jest pomoc w określeniu biznesplanu, który może zapewnić inwestycję w wysokości 250 000 funtów.

W związku z tym każdy szczegół musi być dokładnie zbadany, a doradcy czasami będą musieli zadawać trudne pytania. Stawka jest wysoka dla faworytów, a emocje są wysokie, ponieważ chcą zapewnić sobie miejsce w finale.

Do Leitnera i Blunta dołączają Mike Sutter i Baroness Karen Brady, która siedzi obok Sugar w sali konferencyjnej.

Brady znalazła się w centrum jednego z najbardziej rozdzierających serce momentów odcinka. Kiedy Megan Hornby wyszła na spotkanie z nią, która poszła przerażająco, zwróciła się do Brady’ego po imieniu, na co Brady odpowiedział: „Dla ciebie to baronowa Brady. Moi przyjaciele nazywają mnie Karen”.

Doprowadziło to również do łez dwóch kandydatów, a Victoria Golburn i Danny Donovan załamali się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jednak każdy kandydat wyjaśniał przed rozmową kwalifikacyjną, że był bardziej zdenerwowany rozmową z bizneswoman, ponieważ śledziła ich postępy w całej serii.

Ale to było zbyt wiele dla niektórych widzów, z których niektórzy powiedzieli, że nie będą już oglądać Uczeń w wyniku.

Claire Donachy napisała na Twitterze: „Wygląda na to, że ankieterzy zastraszają finalistów. Nie spotykają się. To ostatni raz, kiedy oglądam”. Uczeń. „

Victoria Goulbourne roniła łzy podczas trudnego wywiadu z baronową Karen Brady

(BBC)

Jake Johnston dodał: „Te wywiady są naprawdę złe. To wszystko dla ostrych uwag i przekomarzania się, ale niektóre z nich to po prostu zastraszanie”.

Saj nazwał ten odcinek „nieprzyjemnym”, pisząc: „To graniczy z zastraszaniem”, a Joe dodał: „Dlaczego ludzie są niegrzeczni w #TheApprentice? Demontaż biznesplanu, a nie osoby. Stało się to zastraszaniem, a nie konstruktywną krytyką”.

Jeden z widzów, S Zarras, powiedział, że ich „mała córka była przerażona, widząc proces rozmowy kwalifikacyjnej”, dodając: „Młodzi ludzie przeżywają wiele niepokoju. Nigdy nie chcę, żeby uwierzyła, że ​​kiedy idzie na swoją pierwszą rozmowę kwalifikacyjną, będzie to lubię to.”

Pod koniec odcinka Sugar eksmitował Victorię, Danny’ego i Megan, pozostawiając Rochelle Ray Anthony i Marnie Swindells jako finalistów 2023 roku.

Uczeń Finał zostanie wyemitowany w BBC One o godzinie 21:00 w czwartek (23 marca).