Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowicjusz broni „złego” odcinka wywiadu po skargach widzów

Nowicjusz broni „złego” odcinka wywiadu po skargach widzów

Uczeń Bronił się przed narzekaniami widzów, że finałowy odcinek był „kiepski”.

W czwartek (16 marca) serial reality wyemitował swój przedostatni odcinek, który pokazuje pięciu finalistów otrzymujących grillowanie od zaufanych poruczników Lorda Sugar, w tym Claude’a Leitnera i Lindy Blunt.

Jednak widzowie skarżyli się, że odcinek, który zwykle jest ulubieńcem fanów, był w tym roku szczególnie ostry, a wielu twierdziło, że czuli, że uczestnicy byli „zastraszani” przez ankieterów.

Jednak rzecznik serii powiedział w odpowiedzi: „Runda wywiadów to coś więcej niż zwykły wywiad. Jego celem jest pomoc w określeniu biznesplanu, który może zapewnić inwestycję w wysokości 250 000 funtów.

W związku z tym każdy szczegół musi być dokładnie zbadany, a doradcy czasami będą musieli zadawać trudne pytania. Stawka jest wysoka dla faworytów, a emocje są wysokie, ponieważ chcą zapewnić sobie miejsce w finale.

Do Leitnera i Blunta dołączają Mike Sutter i Baroness Karen Brady, która siedzi obok Sugar w sali konferencyjnej.

Brady znalazła się w centrum jednego z najbardziej rozdzierających serce momentów odcinka. Kiedy Megan Hornby wyszła na spotkanie z nią, która poszła przerażająco, zwróciła się do Brady’ego po imieniu, na co Brady odpowiedział: „Dla ciebie to baronowa Brady. Moi przyjaciele nazywają mnie Karen”.

Doprowadziło to również do łez dwóch kandydatów, a Victoria Golburn i Danny Donovan załamali się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jednak każdy kandydat wyjaśniał przed rozmową kwalifikacyjną, że był bardziej zdenerwowany rozmową z bizneswoman, ponieważ śledziła ich postępy w całej serii.

Ale to było zbyt wiele dla niektórych widzów, z których niektórzy powiedzieli, że nie będą już oglądać Uczeń w wyniku.

Claire Donachy napisała na Twitterze: „Wygląda na to, że ankieterzy zastraszają finalistów. Nie spotykają się. To ostatni raz, kiedy oglądam”. Uczeń. „

Victoria Goulbourne roniła łzy podczas trudnego wywiadu z baronową Karen Brady

(BBC)

Jake Johnston dodał: „Te wywiady są naprawdę złe. To wszystko dla ostrych uwag i przekomarzania się, ale niektóre z nich to po prostu zastraszanie”.

Saj nazwał ten odcinek „nieprzyjemnym”, pisząc: „To graniczy z zastraszaniem”, a Joe dodał: „Dlaczego ludzie są niegrzeczni w #TheApprentice? Demontaż biznesplanu, a nie osoby. Stało się to zastraszaniem, a nie konstruktywną krytyką”.

Jeden z widzów, S Zarras, powiedział, że ich „mała córka była przerażona, widząc proces rozmowy kwalifikacyjnej”, dodając: „Młodzi ludzie przeżywają wiele niepokoju. Nigdy nie chcę, żeby uwierzyła, że ​​kiedy idzie na swoją pierwszą rozmowę kwalifikacyjną, będzie to lubię to.”

Pod koniec odcinka Sugar eksmitował Victorię, Danny’ego i Megan, pozostawiając Rochelle Ray Anthony i Marnie Swindells jako finalistów 2023 roku.

Uczeń Finał zostanie wyemitowany w BBC One o godzinie 21:00 w czwartek (23 marca).