Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowa Zelandia vs Australia: aktualizacje na żywo Black Caps z Pucharu Świata w krykiecie 2023

Nowa Zelandia vs Australia: aktualizacje na żywo Black Caps z Pucharu Świata w krykiecie 2023

Devon Conway w meczu z Australią. Zdjęcia / Fotosport

Wszystkie działania od Czarne kapeluszeKonfrontacja z Australią w Puchar Świata w krykiecie.

Wszystko, co musisz wiedzieć wcześniej Czarne kapeluszeKonfrontacja z Australią w Puchar Świata w krykiecie.

Black Caps mają nadzieję, że wizyta Dalajlamy wprawi ich w dobry nastrój przed kluczowym tygodniem Pucharu Świata w krykiecie.

A w obliczu dzisiejszego starcia z potężną Australią, będącego pierwszym z kluczowych trzech meczów, drużyna potrzebuje całej dobrej atmosfery, na jaką może się zdobyć.

Wicemistrz sezonu 2019 zdecydowanie rozpoczął swoją pogoń za lepszymi wynikami w Indiach, bez problemu wygrywając swoje pierwsze cztery mecze. Jednak po porażce z gospodarzami ich los w półfinale jest teraz zagrożony.

Jeśli dziś wieczorem w Dharamsali poniosą drugą porażkę, drużyna Blackcaps zmierzy się z pierwszym starciem z sąsiadami.

Następnie w środę Nowa Zelandia zmierzy się z rewelacyjną RPA, która w pierwszych pięciu meczach pokonała czterech przeciwników różnicą ponad 100 punktów, przeżywając jednocześnie szok związany z turniejem przeciwko Holandii.

Następnie, w następną sobotę, Pakistan zakończy ten kluczowy ośmiodniowy okres, zanim Blackcaps zakończą mecz grupowy z innym półfinałowym przeciwnikiem na Sri Lance.

Aby mieć pewność dotarcia do ćwierćfinału szóstego z rzędu Pucharu Świata białą piłką, drużyna Gary’ego Steada będzie chciała odnieść dwa zwycięstwa w ostatnich czterech meczach. Aby mieć pewność, że unikną półfinałowego starcia z gospodarzem, który obecnie wydaje się nie do pokonania, prawdopodobnie będą potrzebować więcej.

Jest to nagle ryzykowna perspektywa, biorąc pod uwagę łatwość, z jaką przeszli przez początkową część harmonogramu, chociaż od tego czasu porażka Anglii została rzucona w innym świetle w świetle zmagań mistrzów.

Jednak Nowa Zelandia jest przyzwyczajona do bezlitosnych wzorców i wystarczającej liczby dobrych dni, gdy zajdzie taka potrzeba, i będzie miała nadzieję, że następny nadejdzie wkrótce po przyjemnych wakacjach w Dharamsali.

READ  All Blacks: Niespodziewany wybór Scotta Barretta na skrzydle blind side dla Ireland Test

Po poniedziałkowej czteropunktowej porażce z Indiami gracze przez kilka dni mogli zwiedzać malownicze miasto otoczone lasami, położone na skraju Himalajów.

Oprócz świeżego powietrza, inne atrakcje obejmują wycieczkę na plantacje herbaty piątego pokolenia i audiencję w rezydencji Dalajlamy XIV, duchowego przywódcy tybetańskiego rządu na uchodźstwie z siedzibą w górskim mieście.

Dobre nastroje wywołane taką okazją mogą tylko pomóc przed dzisiejszym meczem, zwłaszcza gdy przeciwnik jedzie na własnej fali.

Po tym, jak ich kampania zakończyła się wczesnym niepowodzeniem, Australia zaczęła bardziej przypominać pięciokrotnych mistrzów, pokonując Sri Lankę i Pakistan, zanim odnotowała największy margines zwycięstwa w historii Pucharu Świata ODI mężczyzn przeciwko Holandii.

Ta 309-torowa rozbiórka została zbudowana dzięki Davidowi Warnerowi i Glennowi Maxwellowi – ten ostatni rozbił 106 z 44 dostaw – ale Mitchell Santner był równie ostrożny przed atakiem w kręgle prowadzonym przez Pata Cumminsa, Mitchella Starca i Josha Hazlewooda.

„Wiemy, jak dobra jest Australia na tych światowych wydarzeniach, dużo na nich gramy. Mają wielu zwycięskich graczy” – powiedział wszechstronny zawodnik Black Caps. „Z piłką wielka trójka jest fantastyczna, a potem w tych warunkach Max spisał się bardzo dobrze i wiemy, jakie to dobre.” [Adam Zampa] On jest.”

Czas pokaże, czy trio tempa, czy rotacja Zampy i Maxwella będą miały dziś większy wpływ. Mecz zostanie rozegrany na innej nawierzchni niż ta zmienna, na której Indie radziły sobie tak dobrze w poniedziałek, a będzie to pierwszy mecz drużyny Black Caps w turnieju.

„Posiadanie zrównoważonej drużyny to wielka rzecz i myślę, że ją mamy” – powiedział Santner, który ma rozegrać swoje setne ODI. „Jak dotąd kluczowa była możliwie najszybsza adaptacja – wygląda na to, że na niektórych boiskach można grać inaczej niż w rzeczywistości – a potem chodzi o komunikację między kręgielnią na temat tego, co działa”.

READ  Nowy trener All Blacks Scott Robertson: Byli trenerzy, zawodnicy wchodzą w interakcję z dużymi pracownikami

-Chrisa Shannona

data

Rozegrano 141 razy: Blackcaps wygrało 39, Australia wygrała 95, żadna ze stron nie zdobyła gola w siedmiu meczach.

Zakładka kursy

Czarne czapki 2,30 USD, Australia 1,60 USD.

Gdzie oglądać

Sky Sports 1 od 17:30 dziś wieczorem. the Ogłaszać Będzie zawierał aktualizacje piłka po piłce. Ponadto Alternative Commentary Group prowadzi demo gry na żywo na swoich stronach na Facebooku i YouTube

Prognoza Herolda

Australia z trzema bramkami / 20 punktów.