Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„No Time to Be Crazy”: Hooker Dane Cole wzywa wszystkich czarnych, aby się spotkali

„No Time to Be Crazy”: Hooker Dane Cole wzywa wszystkich czarnych, aby się spotkali

Masz to: Dane Coles wkracza jako kopa zapasowa All Blacks w rewanżu turnieju rugby przeciwko Argentynie.

Hannah Peters / Getty Images

Masz to: Dane Coles wkracza jako kopa zapasowa All Blacks w rewanżu turnieju rugby przeciwko Argentynie.

Głos rozumu w trakcie dolegliwości? Dane Coles ostrzegł swoich kolegów z drużyny All Blacks, że to nie jest „nieuczciwy” czas, gdy szukają nieuchwytnych rozwiązań ich niespotykanego funkcji funk.

Podobnie jak on nieuchronnie, Coles pięknie przebija pościg, jeśli chodzi o kłopot All Blacks, a ludzie Iana Fostera utknęli gdzieś między skałą a twardym, gdy ścigają się, by odwrócić się, który stracili sześć swoich ostatnich. Osiem testów.

był ostatni Historyczna porażka 25-18 w mistrzostwach rugby przeciwko Argentynie w zeszłą sobotę W Christchurch był to ogromny krok do tyłu z tyłu turniejów Ellis Park, co prawdopodobnie uratowało pracę trenera. Z wielu powodów była to rozczarowująca strata, zwłaszcza dlatego, że przybyła z rąk zespołu, który dał tak niewielką jakość, aby osiągnąć największe zwycięstwo w ich historii.

1 Wiadomości

Trener All Blacks powiedział, że wybory odzwierciedlały, jak testy przebiegały w Christchurch z silnym startem, który spadł z substar.

W odpowiedzi Foster poszedł na bieżącą ścieżkę, nazywając XV niezmieniony, decydując się na dostosowanie siedzenia, w którym Coles jest jednym z kwartetów nowych twarzy.

35-latek zastępuje Codie Taylor jako zapasową prostytutkę po prowadzeniu Cantab podczas ćwierćfinału Meldown. Był to znaczący czynnik w rekordowej porażce All Blacks z rzędu, a Dalton Papale dostał pęknięcie jako luźna rezerwat naprzód kosztem Akiry Ioane. Bewden Barrett i Brody Ritalik również powrócili z urazu za pośrednictwem sosn.

W szczególności dodanie Colesa, Retallick i Barretta z 283 połączonymi osłonami powinno zapewnić bardzo potrzebną stal z siedzenia All Blacks. Po imponująco osiągniętym wpływie mężczyzn w Johannesburgu w ostatnia sobota była ogromnym krokiem, gdy Nowozelandczycy słabo zawahali się w ostatnim kwartale.

Ze swojej strony Coles desperacko chce być częścią sobotniego rozwiązania na stadionie FMG Waikato, ale przyznaje, że reakcja All Blacks musi być zarówno zmierzona, jak i zbiorowa.

READ  Plunket Shield: Dziwny moment, gdy gracz Black Caps, Ajaz Patel, stoi na ziemi po wyrzuceniu z boiska

„Pragnę dodać swoje doświadczenie i wpływy, najpierw po prostu wykonując swoją pracę” – powiedział Coles po tym, jak został przydzielony do wsparcia modelu Samisoni Taukei’aho. „Najważniejszą rzeczą jest nie próba wygrania tego, nie próbując ustalić wyniku, wychodząc i starając się być szalonym. Muszę kontrolować swój wynik, dodać energię i zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby zapewnić występ”.

Dan Coles:

Phil Walter / Getty Images

Dane Coles: „Nie było gry winy, nie ma palca, a ludzie robią zło we własnych rundach”.

Później Coles poparł swoje przekonanie, że fajna głowa, a nie gorąca, była wymagana do odpowiedzi, o której mowali wszyscy Czarni, gdy wyrzucili ograniczoną, ale skuteczną stronę Argentyny.

„Jest to wyjątkowa sytuacja, w której znajduje się zespół” – zauważył Coles z ponurej serii wyników. „Istnieje proces, przez który przechodzisz. Po meczu zawsze czujesz, że świat się skończy przez pierwsze dwa dni. Recenzja, odpowiedzialność, wprowadza rozwiązania, jak ukończyć grę i być lepszym.

„Byłem w dwóch drużynach, kiedy przegraliśmy … w tej chwili nie było gry, nie było żadnej gry, nie wskazywania palcami ani ludzi na własne rundy. Był rejestracja zespołu, aby spróbować zdobyć wynik i być konsekwentnym w naszym występie .

„Wydaje mi się, że na zewnątrz możesz nie myśleć, że tak się dzieje, ale jest dużo ciężkiej pracy, aby wygrać. Gdy pójdziemy nieuczciwy i poprowadzimy indywidualne, wszystko się pogorszy”.

Coles dodaje, że podejście grupowe nie byłoby ważniejsze niż linia, w której reforma jest bardzo jasna. W ostatnią sobotę stracili trzy z ostatnich czterech rzutu i zapewnili wynik w dużej mierze dla Pumy.

„Przypuszczam, że z zewnątrz zawsze myślałeś, że to wina suki”, powiedział Coles o obszarze, który zwrócił tyle uwagi. „Było kilka rzeczy, które spieprzyliśmy jako pakiet, i było kilka dodatkowych szczegółów w próbie przypisania tych rzutów. Byłem tam… mieliśmy sytuacje, w których się wypuszczamy. Po prostu mamy być mądrzejszym jak paczka i przejść przez te chwile. Decydujące, gdy pojawia się okazja.

READ  Polski Tusk powrócił na linię frontu, przysięgając poprowadzić opozycję do zwycięstwa

Następnie Coles powtórzył swoje ostrzeżenie, że następną odpowiedzią powinna być zjednoczona odpowiedź na desperackich wszystkich Czarnych, aby utrzymać swoje nadzieje mistrzostw.

„To miejsce, w którym ten zespół nie był, i wszyscy muszą wstać, być odpowiedzialnym, a jeśli ktoś przyjdzie do ciebie za nie wykonanie pracy, musisz po prostu przejść do opinii na pokładzie, a do soboty Powinieneś być jasny i bezpłatny. Dzieje się tam wiele rzeczy – ale Twoim zadaniem jest wyjść i cieszyć się okazją i wykonywanie pracy. ”