Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nintendo chce robić więcej filmów po 2022 Super Mario

Nintendo wyraziło chęć większego zaangażowania się w przemysł filmowy po premierze długo oczekiwanego filmu Mario w przyszłym roku. Projekt, który jest realizowany we współpracy z Illumination Entertainment, ma trafić do kin w drugiej połowie roku i według Nintendo jest już w dużej mierze ukończony. W związku z tym ci z już ukochanego japońskiego twórcy gier zaczynają myśleć o tym, gdzie mogą pójść dalej, jeśli chodzi o ich miejsce w branży filmowej.

Przemawianie podczas ostatniej sesji pytań i odpowiedzi z inwestorami (przetłumaczone przez David Gibson), Nintendo zostało poproszone o możliwość obejrzenia w przyszłości innych filmów związanych z jego popularnymi postaciami. Wieloletni szef Nintendo, Shigeru Miyamoto, był tym, który odpowiedział na to pytanie i ogólnie potwierdził, że przyszłe filmy są zdecydowanie w kartach. Pomimo chęci wybiegania w przyszłość, Miyamoto powiedział, że pracownicy Nintendo są zdecydowanie bardziej skoncentrowani na kontynuacji dopracowywania przyszłorocznego filmu. „Super Mario jest już prawie gotowe, a ostatnia część jest w trakcie pracy i mamy bardzo dobre przeczucia, ale jesteśmy bardzo ostrożni, aby nie zdradzić klientów i spełnić ich oczekiwania oraz aby kontynuować pracę nad dopracowaniem filmu” Miyamoto powiedział w odpowiedzi. pytanie.

Mówiąc więcej o tym, co może się wydarzyć, Miyamoto powiedział, że cokolwiek postanowi Nintendo, wydaje się, że będzie się działo powoli. Zamiast pracować nad kilkoma filmami jednocześnie, co robią firmy takie jak Marvel i DC, Miyamoto powiedział, że filozofią Nintendo będzie tworzenie jednego filmu na raz w oparciu o różne adresy IP powiązane z wydawcą.

Chociaż Miyamoto nie powiedział, co może się stać po filmie Super Mario z 2022 roku, ostatnie plotki i raporty mogły już dać nam odpowiedź. W ciągu ostatniego tygodnia pojawił się nowy raport mówiący, że animowany film Donkey Kong, w którego rolę wcieli się Seth Rogen, jest już na wczesnym etapie rozwoju. Wersja Rogen Donkey Kong została już potwierdzona, że ​​pojawi się w filmie Mario 2022, ale wygląda na to, że Nintendo może już mieć plany dotyczące postaci w swoim własnym projekcie.

READ  Nowa Europa zwiększa sprzedaż polskich Oscarów ma nadzieję, że nie zostawi śladu (Exclusive)

Bez względu na to, co Nintendo zdecyduje się zrobić dalej w przestrzeni filmowej, co masz nadzieję zobaczyć w przyszłości? Daj mi znać w komentarzach lub na Twitterze pod adresem Godne zaufania.