Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niesamowity nauczyciel ma wątpliwości po miesiącu pracy

Niesamowity nauczyciel ma wątpliwości po miesiącu pracy

Charlotte Gilligan, centrum, opisała swoje wejście w nauczanie jako próbę ognia.  Jest pokazana podczas strajku z Cherie Weaver, po lewej, i Aristą de Beer.

Crystal Yardley/Personel

Charlotte Gilligan, centrum, opisała swoje wejście w nauczanie jako próbę ognia. Jest pokazana podczas strajku z Cherie Weaver, po lewej, i Aristą de Beer.

Niepewna, co umieścić na swoim znaku i zaledwie miesiąc po rozpoczęciu pracy, 22-letnia nauczycielka Melville Middle School, Charlotte Gilligan, zwróciła się do zepsutych linijek, które kupiła. Przymocowała je do kupionego przez siebie różowego papieru formatu A3, kupionym klejem, wszystko po to, by móc zaprotestować przeciwko nauczaniu z kwalifikacjami, które ona też kupiła.

Temat był oczywisty, większość nauczania dla 27 uczniów Gilligan w wieku od 7 do 8 lat była opłacana z jej kieszeni.

Oprócz spłacania kredytów studenckich i pensji, która jest tylko o kilka dolarów wyższa niż minimum krajowe, Gilligan, której pensja przed opodatkowaniem wynosi 51 358,00 dolarów, ma wątpliwości co do kariery, powiedziała w czwartek.

„Albo płacisz za to sam, albo z budżetu semestru”.

Czytaj więcej:
W południowo-zachodnim Hamilton zdania są podzielone w sprawie zamykania szkół w Mayville
* W Southwest Hamilton planowana jest nowa szkoła, która zastąpi obecne gimnazjum i liceum
*Covid-19: W Hamilton School potwierdzono dwa przypadki

Walcz o lepszą płacę i lepsze warunki oraz dołącz do około 200 innych nauczycieli i personelu pomocniczego w Garden Place w Hamilton, wraz z dziesiątkami z całego kraju, aby zaprotestować przeciwko najnowszej ofercie rządu.

Zapytany, czy oznacza to rezygnację z benzyny lub artykułów spożywczych, Gilligan powiedział: „Myślę, że tak”.

Wejście do zawodu opisała jako doświadczenie z ogniem.

„Pierwszy tydzień był w porządku, ponieważ nosiłam te różowe okulary, ale kiedy dzieci i ja poczułyśmy się komfortowo, zdałam sobie sprawę, jakie to było trudne… To na pewno ciężka praca.

Rzeczy

Wicepremier Carmel Cipollone omawia strajk nauczycieli, Stuarta Nasha i odbudowę po huraganie z korespondentką polityczną Stuff, Bridie Wheaton.

READ  Profesor Prasad twierdzi, że Fidżi nadal znajduje się w fazie przejściowej po pokonaniu wirusa koronawiru, podczas gdy Nath twierdzi, że rosnące koszty życia, podatek VAT i inflacja zmniejszą dochody podatkowe

„Nie wiesz, dopóki nie będziesz tam i nie doświadczysz, jak trudno jest skonfigurować swoją klasę i spróbować zarządzać 27 różnymi zachowaniami”.

Nowoczesne środowiska uczenia się w wielu szkołach, gdzie uczniowie uczą się i uczą w jednej większej przestrzeni pod okiem wielu nauczycieli, to także powód, dla którego nauczyciele biorą na siebie większy ciężar związany z uczniami o wyższych potrzebach. Koleżanka z klasy Arista De Beer, nauczycielka w Beechgrove Middle School, z którą chodzi do college’u, wyjaśniła scenariusze, przed którymi stoją.

„W klasie spółdzielczej jest 50 dzieci. Około 25% z nich ma duże potrzeby… Prawda jest taka, że ​​nie mamy wystarczającej pomocy dydaktycznej ani asystentów nauczyciela w naszych klasach, a mamy kilku uczniów, którzy potrzebują pomocy nauczyciela z ich każdego dnia.

Sheridan Braithwaite i Kathy Jo powiedzieli, że ich marka opowiada historię oferty płacowej, którą otrzymali od rządu.

Crystal Yardley/Personel

Sheridan Braithwaite i Kathy Jo powiedzieli, że ich marka opowiada historię oferty płacowej, którą otrzymali od rządu.

„Niektóre [the teacher aides] Pracujemy tylko do 12 w południe i tak przez całe popołudnie musimy starać się zbilansować pozostałe 75% i zarządzać pozostałymi 25%. To nie jest do zaakceptowania!”

De Beer opowiedział nam następnie, w jaki sposób brak wsparcia w nauce bezpośrednio odpowiada kwocie funduszy przyznawanych każdemu uczniowi przez rząd.

„Czasami to nie wystarcza. Rano mam asystenta nauczyciela, a po południu asystenta nauczyciela, ponieważ takie fundusze mają niektóre z moich dzieci, ale ten środkowy blok jest w pewnym sensie sam i możesz poczuć w tym presję czasem środkowy blok”.

Gilligan pozostał optymistą pomimo wyzwań. Opisała nauczanie jako mniej ważną i ważniejszą pracę.

Jacob Sparrow, nauczyciel plastyki w Hamilton High School for Boys, pracuje z czteromiesięczną Nellie Sparrow, na pół etatu jako malarz, aby utrzymać rodzinę.

Crystal Yardley/Personel

Jacob Sparrow, nauczyciel plastyki w Hamilton High School for Boys, pracuje z czteromiesięczną Nellie Sparrow, na pół etatu jako malarz, aby utrzymać rodzinę.

„To trudne, ale wiem, że to jest miejsce, w którym chcę być. Wiem, że chcę coś zmienić i wiem, że to jedno z najlepszych miejsc, w których mogę zrobić różnicę, którą chcę zrobić. To zajmie dużo pracy ”.

READ  Rodzina królewska publikuje poruszający nowy obraz królowej

Opowiedziała De Beer o emigracji jej rodziny do Nowej Zelandii io tym, jak motywowała ją chęć przyczynienia się do przyszłości kraju.

„Imigrowaliśmy tutaj z Republiki Południowej Afryki. Kocham ten kraj i chcę kształcić przyszłe pokolenia w tym kraju.”

Dzieci protestujących bawią się w fontannie Garden Place.

Crystal Yardley/Personel

Dzieci protestujących bawią się w fontannie Garden Place.

Jeśli oferta płatności może zostać zabezpieczona, powiedziała Kara McKenzie, koleżanka z Melville School, może to być skierowane przeciwko potencjalnemu rządowi kierowanemu przez kraj, który może być wrogo nastawiony do ich obaw.

Myślę, że Partia Pracy musiała posprzątać bałagan Partii Narodowej, Standardów Narodowych i tym podobnych rzeczy, a to zajęło dużo czasu. Więc teraz, przez całą tę ciężką pracę, którą wykonujemy, istnieje obawa, że ​​National zostanie ponownie wybrany i oni wezmą na siebie całą ciężką pracę, albo my nie dostaniemy funduszy, a oni odbierz nam fundusze. „