Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niebiescy rozpoczynają wcześnie, idąc do „Fani”, aby odblokować Super Rugby Pacific

W pierwszej części nowego sezonu 2022 Super Rugby Pacific szykują się wielcy błękitni ludzie, którzy chcą ponownie nawiązać kontakt z fanami na warunkach, które im odpowiadają.

Andrew Hoare, dyrektor generalny City of Blues, powiedział: rzeczy Był olśniewający po losowaniu wydanym w poniedziałek, w którym mistrzowie Super Rugby Trans-Tasman 2021 otwierają się na nowy sezon przeciwko nowicjuszom w konkursie Fijian Drua w Eden Park w sobotę, 19 lutego.

The Blues, w tym powrót Beaudena Barretta po sezonie poza Japonią i debiucie rugby dla Rogera Tuivasa-Shecka, zagrają raz z pozostałymi 11 drużynami w rozgrywkach i podwoją się z rywalem Crosstown Moaną Pacifica, Highlanders i szefowie.

Zagrają swoje trzy mecze u siebie, zanim klub rugby rozpocznie się w kwietniu w ciągu dnia w odpowiedzi na jasną wiadomość od fanów. Ekscytujące otwarcie przeciwko Drew odbędzie się o 16:35, a data meczu 5 marca z Melbourne Rebels nie została jeszcze potwierdzona, ale Hoare powiedział, że prawdopodobnie opuści Auckland i mecz o 14:35, podczas gdy drużyna Wizyta w Hurricane rozpocznie się w niedzielę 25 marca o godzinie 15.35 w Eden Park.

Czytaj więcej:
* Drużyny Super Rugby, kto potrzebuje czego na następny sezon?
* Kryzysy blokady zmuszają Leona MacDonalda do ponownego przemyślenia planów Rogera Toivasa-Chic
* „Nie możemy zatrzymać ich wszystkich”: szef krzyżowców po tym, jak blues najechał na ich akademię

rzeczy Rozumie, że Whangarei jest preferowanym miejscem do organizacji starcia rebeliantów, chociaż szczegóły wciąż są dopracowywane. Jeśli tak, będzie to pierwsze spotkanie Blues Super Rugby w Northland od 2011 roku.

The Blues zagrają również swój wyjazdowy mecz przeciwko Highlanders w ramach „Super Tour” w Melbourne w drugiej rundzie, a starty po kwietniu odbędą się w sezonach o 19.05.

– Jesteśmy naprawdę zadowoleni z głównych aspektów remisu z naszego końca, zwłaszcza po niedzielnym meczu z Hurricanes – powiedział Hoare. Dwa mecze w sobotnie popołudnie i niedzielę przed rozpoczęciem sezonu w klubie są świetne i uważamy, że jest to dobre dla szerszego regionu Blues ze względu na problemy, które mamy z transferem i pozyskiwaniem młodych ludzi na boisku oraz angażowaniem się w ten sport. .

READ  Słoweńscy aktywiści witają premierów Węgier i Polski w wyzywającym tęczowym proteście

„W najbliższą niedzielę po tym, jak zagraliśmy z Crusaders w poprzednim tygodniu, będzie to klejnot w koronie, a start o 15:35 będzie idealny z perspektywy rodziny”.

Akira Ewan i the Blues będą oglądać nagrodę ponownie w 2022 roku, kiedy staną w kolejce do Super Rugby Pacific.

Hannah Peters / Getty Images

Akira Ewan i the Blues będą oglądać nagrodę ponownie w 2022 roku, kiedy staną w kolejce do Super Rugby Pacific.

Hoare powiedział, że skoro konkurencja skutecznie gra teraz w całości w tej samej strefie czasowej, był to ważny czas dla wszystkich franczyzobiorców, aby ponownie połączyć się ze swoimi fanami.

„Musimy przenieść się jako sport z wydarzenia skoncentrowanego na grze do wydarzenia skoncentrowanego na fanach i [earlier kickoffs] to rzeczy, które musimy zacząć robić, aby ponownie się zaangażować”.

Szef Bluesa cieszył się, że w pierwszym roku nowych rozgrywek ma double-double przeciwko Moanie Pacifica, głównemu przeciwnikowi Kiwi i Highlanders, ale jest bardzo rozczarowany, że nie będą mogli gościć Crusaders w Eden Park w 2022 roku .

Dodał: „Wydaje się nam dziwne, że nie będziemy mieli mistrzów Aotearoa przeciwko mistrzom Abri Tasmana grających w domu i na wyjeździe, ale tak to działało”.

Po spotkaniu z Moaną Pasifika w domu i na wyjeździe, Hore powiedział, że ważne jest, aby każda z nowych franczyz była od samego początku tak konkurencyjna, jak to tylko możliwe, chociaż zdawał sobie sprawę, że mieli problemy na scenie Covid w tworzeniu swoich drużyn otwierających.

„Mecze derbów Kiwi są nadal pierwszym wyborem kibiców, ale kto wie, dokąd to zmierza” – powiedział o nowych rozgrywkach w całym mieście. „Opracowali ten zespół, aby zapewnić im środowisko o wysokiej wydajności, którego potrzebują w Nowej Zelandii, więc mamy nadzieję, że od razu będą silni. Potrzebujemy wszystkich zespołów w tych rozgrywkach, aby być konkurencyjnymi.”

Hoare podkreślił również, że jest prawdopodobne, że kibice, a także zawodnicy, administratorzy i trenerzy będą musieli być w pełni zaszczepieni na nowy sezon.

„Zasady wydają się bardzo jasne: jeśli gdzieś się wybierasz, to naprawdę musisz niszczyć. Myślę, że to rządowe orzeczenie dotyczące stadionów.

„Nawet jeśli lecisz w pomieszczeniu, będziesz potrzebować podwójnego uderzenia i jeśli jedziesz na boisko w ten sam sposób. Więc w tym momencie będzie bardzo trudno zawodnikowi, sędziemu lub trenerowi nie zostać zaszczepionym i być zdolny do pracy.”

Hoare powiedział, że Blues obecnie pracuje nad „procesem konsultacji” w sprawie wymagań dotyczących szczepień.

Miejmy nadzieję, że konkurencja będzie w stanie kontynuować pełną podróż Tasmana i zacząć działać do lutego, ale Hore potwierdził, że istnieje „Plan B”, jeśli nie jest to możliwe.

„Najważniejsze jest to, że będzie to pełna runda i wszyscy będą z niej zadowoleni. Jest się czym ekscytować – jeśli mamy wszystkie zespoły zdolne do konkurowania, jesteśmy na zakręcie budowy nowego i ekscytującego konkurencja.”

The Blues oficjalnie ogłoszą swój skład w poniedziałek, ale Hoare był podekscytowany grupą, w skład której wchodzi dziewięciu obecnych All-Blacks, Toivasa-Chic i Caleb Clark na szlaku powrotów i fantastyczna mieszanka wymagającego doświadczenia z ekscytującymi młodymi talentami.

Losowanie Bluesa dla Pacific Super Rugby 2022 (czas nowozelandzki):

Pierwsza runda, sobota 19 lutego: – Vigyen Drua, dom (Eden Park, godz. 16.35)

Runda 2, niedziela 27 lutego: vs Highlanders, Go

Runda trzecia, sobota, 5 marca vs. Rebels, dom (miejsce do ustalenia)

Runda 4, niedziela 13 marca: v Waratahs, wyjazd

Piąta runda, niedziela 20 marca: przeciwko Crusaders, ruszaj

Runda 6, niedziela, 27 marca: – Huragan, dom (Eden Park, godz. 15.35)

Runda 7, sobota 2 kwietnia: – Moana Pacifica, dom (Eden Park, godz. 19.05)

Runda 8, sobota 9 kwietnia: Against the Chiefs, na wyjeździe

Runda 9, pa (Wielkanoc)

Runda 10, piątek, 22 kwietnia: vs Western Force, wyjazd

Runda 11, sobota 30 kwietnia: Przed góralami, dom (Eden Park, godz. 19.05)

Runda 12: Sobota, 7 maja: vs. Chiefs, dom (Eden Park, godz. 19.05)

Runda 13, sobota 14 maja, vs Moana Pacifica, wyjazd

Runda 14, piątek 20 maja, przed the Reds, dom (Eden Park, 19.05)

Runda 15, piątek 27 maja, przed Brumbies, na wyjeździe.