Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nie ma większego kontrastu pomiędzy szanowaną księżniczką a obrzydliwymi internetowymi trollami

Nie ma większego kontrastu pomiędzy szanowaną księżniczką a obrzydliwymi internetowymi trollami

Donosząc w piątek o jej leczeniu raka, BBC odczuła potrzebę podkreślenia, że ​​w filmie, który nakręciło BBC Studios, komercyjne ramię organizacji, „nie wprowadzono żadnych zmian”.

Korespondent BBC ds. mediów i sztuki David Sillitoe w 25-minutowym fragmencie programu wypowiadał się na temat gorączkowych spekulacji, które miały miejsce w ostatnich tygodniach.

Powiedział: „Krążyły także pogłoski, że BBC ma zamiar ogłosić tę wiadomość. BBC News nic nie wiedziało, ale BBC Studios – oddzielne ramię produkcyjne korporacji – wiedziało. Filmowali dziś oświadczenie królewskie.

Mamy nadzieję, że kojąca i opanowana wiadomość wideo księżniczki, nagrana w środę, w końcu położy kres szaleństwu karmienia.

Premier Rishi Sunak doskonale to podsumował, zauważając jej „niesprawiedliwe traktowanie przez niektóre sekcje mediów na całym świecie i w mediach społecznościowych” oraz że zasługiwała na „prywatność, aby móc skupić się na swoim leczeniu i byciu z nią”. Kochająca rodzina.”

Bez wątpienia wciąż znajdą się tacy, którzy będą się zastanawiać, dlaczego dopiero dowiedzieliśmy się, że ma raka, mimo że w lutym księżna rozpoczęła profilaktyczną chemioterapię.

Ale jak wyjaśniła Kate: „To był oczywiście ogromny szok. William i ja zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby przetworzyć tę sytuację i zarządzać nią prywatnie dla dobra naszej małej rodziny.

„Jak możesz sobie wyobrazić, zajęło to trochę czasu. Zajęło mi trochę czasu, zanim doszedłem do siebie po poważnej operacji i mogłem rozpocząć leczenie.

„Ale co najważniejsze, poświęciliśmy czas, aby wyjaśnić wszystko George'owi, Charlotte i Louisowi w odpowiedni dla nich sposób i zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze”.

READ  Abhijit Sawant woła do indyjskiego idola: „Są bardziej zainteresowani, czy zawodnik może wypolerować buty, czy nie”.