NBA: Stephen Adams gra zaledwie trzy minuty, gdy Memphis Grizzlies zrówna się z Minnesotą Timberwolves

Samozaparcie Stephen Adams Zignorował grę zaledwie trzy minuty w drugim meczu przeciwko Minnesota Timberwolves jako najlepszy zespół, zgodnie z raportem. Trener Memphis Grizzlies Taylor Jenkins.

Lubić Ja Morante Adams miał 23 punkty, 10 asyst i dziewięć zbiórek, aby zremisować w pierwszej rundzie serii Konferencji Zachodniej, odnosząc zwycięstwo 124-96 we wtorek wieczorem (środa czasu nowozelandzkiego), a Adams nie wrócił po opuszczeniu boiska po zaledwie trzech minutach .

Jenkins rozwiązał problem natychmiast po meczu.

Stephen Adams z Memphis Grizzlies zszedł z ławki zaledwie po trzech minutach drugiego meczu.

Brandon Dale

Powiedział dziennikarzom, że po wyjaśnieniu decyzji Adams odpowiedział elegancką odpowiedzią, która okazała się najlepszym graczem w drużynie.

„Chcemy wygrać. Cokolwiek musisz zrobić, trenerze, będę tam” – powiedział Jenkins o odpowiedzi Adamsa.

„Tak dumny z niego, że jest najlepszym profesjonalistą” – powiedział Jenkins o Adamsie.

Bramkarz Memphis Grizzlies Ja Morant zdobył 23 punkty, zaliczył 10 asyst i 9 zbiórek w drugim meczu.

Jenkins powiedział, że decyzja o pozostawieniu Adamsa na ławce była odważnym wyborem, opartym na wpływie jego wielkich ludzi z ławki i dwóch błędach Adamsa na początku, a Kyle Anderson i Xavier Tillman grali w środku meczu.

Ale Ben Gulliver z Washington Post pisze, że Adams był po prostu zbyt wolny, aby nadążyć za szalejącym atakiem w Minnesocie, przegrywając 130-117 z Timberwolves.

Jenkins był powszechnie chwalony za to, że miał odwagę zrobić wszystko drastycznie w drugiej grze.

READ  Cristiano Ronaldo opuści mecz Manchesteru United z Liverpoolem po śmierci syna

Adams zdobył tylko jedno podanie i dwa faule, ale przez cały mecz był pełen entuzjazmu na ławce Grizzlies.

Jeden z wielkich błędów pozycyjnych Kiwi został zmieniony na rażący po tym, jak uderzył Jareda Vanderbilta w twarz.

Trzeci mecz serii rozpoczyna się w czwartek (piątek czasu nowozelandzkiego) w Minneapolis.