Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nasz werdykt w sprawie Mario Golfa: Aktualizacja Super Rush 4.0 – Ostateczne nowe postacie, pola i tryby

Zdjęcie: Nintendo / Nintendo na żywo

gdy Mario Golf: Super Rush Ogień było fajnie, ale trochę „poziom b”, jak Kłóciliśmy się w naszej recenzji. Chociaż nadal nie odpowiadają one jakości ustalonej przez niektóre inne tytuły własne na Switchu, są trzy główne aktualizacje. Ty masz Znacząco ulepszaj wyświetlane treści. Rozgrywka online została znacznie ulepszona i pojawiło się wiele nowych kursów i trybów, aby urozmaicić wrażenia.

Wersja 4.0 to najnowsza i ostatnia z tych głównych aktualizacjiOferuje mocniejsze, zabawniejsze dodatki, które dodają różnorodności. Wypróbowaliśmy nową zawartość i po raz kolejny dodaje ona więcej pozytywów do ewolucji tego wpisu z serii Switch.

wobler 2
Zdjęcie: Nintendo / Nintendo na żywo

Skupmy się najpierw na nowych postaciach, które Zamknij listę.

4.0 Nowe postacie – Wegler i Chi Jay

Nasz pierwszy rozetka walca, który świetnie sprawdza się w strzelaniu ciosami i pomrukami, trzymając przeciwników z dala od ich drogi. Robi się też zrzędliwy za kilka ujęć, co jest zabawnym wyglądem i dodaje postaci dodatkowej powaga Wszystko, co zostało powiedziane na końcu, dotyczy kategorii dużych zawodów osobistych, wykorzystujących dobrą wytrzymałość w sytuacjach, w których dużo biega.

nieśmiały mężczyzna 1
Zdjęcie: Nintendo / Nintendo na żywo

nieśmiały człowieku Jest średnim/małym wielopoziomowym, chociaż postać Tak cholernie uroczy Warto ich spróbować. Bardzo dokładny i spójny we wszystkich statystykach, Special Dash jest również interesujący, ponieważ ślizga się po ziemi po zbliżeniu. Może to być przydatne na trasach takich jak Spiky Palms do szybowania przez rzeki jako skróty.

Jako ostatnie dodatki do listy, są mile widziane i wszyscy zostali poinformowani, że jest teraz dostępna duża różnorodność Super Mario. Podczas gdy postacie Mii, które przeszły „Przygodę” i uzyskały poziomy, nadal będą najlepszym wyborem, w trybach, które je wykluczają, jest teraz wiele standardowych postaci do wyboru.

READ  Heaven is Found: Twórca „Hadesa” zajmuje się konwencjami gier
AllStarYoshi
Zdjęcie: Nintendo / Nintendo na żywo

4.0 Nowe kursy — Sheltop Retreat i All-Star Summit

Następnie pojawiły się dwa nowe pola i zabawa są jednymi z najlepszych w grze.

zacząć od Rezerwat Chittopów. To tylko kolejny kurs na poziomie 3, do pewnego momentu Dodaj poprzednią aktualizację Nowe miasto wsadów. Chociaż nie odtwarza pływających wysp ze swoim odpowiednikiem in Mario Golf: Światowa trasaMa taki sam wygląd i wymaga od graczy precyzji i dokładności. Wersja „Amatorska” jest trudna, ale wykonalna, podczas gdy wersja „Professional” przetestuje silnych graczy.

To dobry dodatek i dobrze gra w trybie One-On, One-Putt, który omówimy dalej.

Cykl powłoki
Zdjęcie: Nintendo / Nintendo na żywo

Wreszcie mamy szczyt wszystkich gwiazd, był właściwie „ostatecznym” kursem i od razu stał się jednym z naszych ulubionych w grze. W przeszłości było tak ważne, że w wielu polach i ustawieniach w tej grze brakuje kreatywności, co w pewnym stopniu prowadzi do rozwiązania tego problemu. Każda dziura i obszar są zaprojektowane tak, aby przypominały kultowe postacie Super Mario, z sprytnym wykorzystaniem prawie każdego rodzaju terenu do tworzenia równoległych, wraz z blokami do złamania i nie tylko.

Jest to cykl, w którym potrzebna jest strategia, gdzie jest kawałek ziemi od niebezpieczeństw związanych z cechami charakteru zbudowanymi z ziemianek i głębokiej szorstkości; Dotyczy to zwłaszcza niektórych pięciokrotnych dołków. Nawet niektóre greeny mają na przykład małe plamki na oczy, więc w zależności od twojego stylu może być konieczne zagranie żetonów zamiast gnojowicy. To jest zabawne i nie jest niezręczne, a ponieważ kurs wygląda świetnie, wszelkie dziwactwa wyglądają na mocne strony, a nie na słabości. Muzyka też jest doskonała

Oba pola są naszym zdaniem dobre, dopełniając to, co w grze stało się różnorodną i zabawną odmianą.

Jesteś jednym zwycięzcą
Zdjęcie: Nintendo / Nintendo na żywo

4.0 nowe tryby – One-On, One Putt i Target Golf

Plus dwa nowe tryby, dzięki którym gra jest jeszcze lepsza.

READ  Nintendo zdaje sobie sprawę z awarii „pod koniec” strachu Metroid i mówi, że pracuje nad poprawką

Najpierw porozmawiajmy o tym Od razu, od razu. Można to znaleźć tylko w obszarze Solo Challenge, z amatorskimi (i profesjonalnymi do odblokowania) wersjami New Donk City i Shelltop Sanctuary. Jak sama nazwa wskazuje całkiem dobrze, musisz za jednym uderzeniem uzyskać zielony kolor (nie licz marginesu), a następnie zatopić się w jednym uderzeniu; Jeśli dostaniesz dziurę w jednym, gra cię usunie, ale oboje jesteście zdezorientowani i mówicie „niezły cios!” , zabawnie.

Musisz przejść przez wszystkie 18 dołków, ale nadal zdobyć 10, co Dźwięki Jak wiele, ale może szybko zniknąć, jeśli pęknie w określonej dziurze. Wcześniej mówiliśmy, że New Donk City jest zabawne, ale ma wiele „dokręcanych” dziur, więc przejście przez ten tryb będzie testem cierpliwości. Z drugiej strony Shelltop Sanctuary wygląda tak, jakby został zaprojektowany z myślą o tym i działa dobrze.

Wszyscy powiedzieli, że to dobry plus, odblokowanie poziomu Pro i „Specjalnego” będzie świetnym wyzwaniem dla doświadczonych graczy.

Przewodnik po obrazach docelowych
Zdjęcie: Nintendo / Nintendo na żywo

Wreszcie mamy gol golfowy, który może być rozgrywany jako pojedynczy wariant wyzwania, ale częściej przeciwko AI, przeciwnikom lokalnym lub online. To doskonały plus, ponieważ wygląda na to, że może być zabawny dla każdego – gracze na zmianę, nie ma zbyt denerwujących promocji ani biegania między dołkami i oferuje kolorową alternatywę dla standardowych pól. Odbywa się w trzech różnych wariantach areny stadionu, o rosnącym stopniu trudności, z których każda zachwyca na swój sposób.

Wszystko sprowadza się do celności i odrobiny strategii, ponieważ możesz wybrać jeden z trzech „pierścieni” do celu, a Twój wynik zależy od tego, jak blisko jesteś środka. Część trafionego pierścienia znika, więc strategie dla rundy 5-strzałowej ulegną zmianie, ponieważ będzie mniej obszarów punktowanych. Podwójne punkty w ostatniej rundzie i spóźniona strefa „specjalna” mogą dać każdemu szansę, mimo że specjalna strefa stale pojawia się podczas gry AI po, po Nasza kolejka w czwartej rundzie, drobne niedogodności i odrobina niesprawiedliwości!

READ  Recenzja: Androidy to ścieżka komentarzy deweloperów w erze Androida 1.0

Na czym więc polega Mario Golf: Super Rush po aktualizacji?

Warto docenić Nintendo i Camelot za trzymanie się zaktualizowanej mapy drogowej i oferowanie trzech znaczących ulepszeń treści pod względem postaci, kursów i trybów. Jak wspomnieliśmy, miała nastąpić premiera, ale niezależnie od tego, gra jest teraz w pełni funkcjonalna i ma doskonałą różnorodność.

Podstawy gry – zwłaszcza pod względem prezentacji – pozostają podobne do wersji z premiery, poza kilkoma niedawnymi ścieżkami dźwiękowymi, oprawa wizualna i dźwiękowa wciąż wydają się być „poziomem drugim”. Jednak teraz jest dużo treści, więc każdy, kto jest w nim nowy lub pierwszy raz od premiery, znajdzie wiele do zrobienia. Niezależnie od tego, czy grasz sam, czy ze znajomymi, jego opcje oznaczają teraz, że wszyscy gracze powinni cieszyć się czasem w grze.

Biorąc pod uwagę fakt, że aktualizacje były bezpłatne i wiele dodały, chwała należy się wszystkim zaangażowanym. Mario Golf: Super Rush nadal nie należy do najwyższego poziomu gier na Switcha, ale teraz tak jest bardzo dobrze Opcja dla fanów serii lub tych, którzy szukają innego doświadczenia wieloosobowego w systemie.

ostateczny obraz
Zdjęcie: Nintendo / Nintendo na żywo

Dajcie nam znać w komentarzach, co myślicie o Mario Golf: Super Rush, po większych aktualizacjach!

Jeśli szukasz więcej wskazówek i trików do gry Mario Golf: Super Rush, zapoznaj się z pełną kolekcją postaci w Mario Golf: Kompletna lista postaci Super Rush i lista specjalnych wyborów, sprawdź nasze Mario Golf: Przewodnik Super Rush – Wskazówki i porady, jak opanować Mario Golf Jeśli jesteś trochę zielony na zielono, nasz przewodnik jest również Jak stworzyć najlepsze Mii w Mario Golf Super Rush.

Dogłębna lektura: