Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pokémon’s Diamond & Pearl Remakes stał się drugą co do wielkości grą wydaną w Japonii

Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl W przypadku Nintendo Switch wygląda na to, że ma mocny start w Japonii.

Według wczesnych danych sprzedażowych z FamitsuNowe wydawnictwa sprzedały się w sumie 1 395 642 milionów egzemplarzy w ciągu zaledwie trzech pierwszych dni. Ta liczba obejmuje standardowe kopie detaliczne, dwupaki i zakupy kartą do pobrania w sklepie.

Nie obejmuje pobrań cyfrowych za pośrednictwem Switch eShop, chociaż zarówno Brilliant Diamond, jak i Shining Pearl są „Bestseller” w Nintendo Digital Store w tym regionie Natychmiast.

Ta rzeczywista suma sprzedaży oznacza, że ​​nowe wersje miały drugą co do wielkości sprzedaż Switcha w Japonii. Gra na pierwszym planie to Przejście dla zwierząt: nowe horyzontysprzedany w okolicy 1 880 626 egzemplarzy w ciągu pierwszych trzech dni.

W porównaniu z wersjami na Switcha, oryginalne gry Diamond i Pearl na DS zamieniły się w 1,586 miliona w cztery dni. Co ciekawe, nowe wydania też to mają Przekroczono sprzedaż demarkacyjną z miecz i tarcza pokemonKtóry sprzedał 1 364 544 milionów sztuk, kiedy został wprowadzony na rynek w Japonii.

Na początku tego tygodnia dane dotyczące sprzedaży w Wielkiej Brytanii ujawniły, że Diamond i Pearl zostały już zregenerowane Drugie co do wielkości wydanie pudełkowe roku w regionie. Czy przyczyniło się to do sukcesu sprzedaży Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl na Nintendo Switch? Powiedz nam poniżej.

READ  Windows 11 otrzymuje nowe, eleganckie aplikacje do obsługi poczty i kalendarza, które zwiększają Twoją produktywność