Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Następna gra The Sims będzie dostępna w trybie free-to-play i nie zastąpi The Sims 4

Następna gra The Sims będzie dostępna w trybie free-to-play i nie zastąpi The Sims 4

EA w dalszym ciągu powoli ujawnia szczegóły dotyczące kolejnej generacji Simowie Gra o kryptonimie Project Rene. Tym razem w trakcie Spektakl związany z The Simsfirma ogłosiła kilka kluczowych funkcji – w szczególności cenę gry i jej dopasowanie do istniejących tytułów Simowie Franczyza komercyjna.

Jeśli chodzi o cenę, EA twierdzi, że Project Rene będzie można pobrać bezpłatnie, co nie powinno być zbyt zaskakujące, biorąc pod uwagę to Simy 4 W zeszłym roku gra stała się darmowa. „Oznacza to, że kiedy Project Rene będzie gotowy i w pełni otwarty dla graczy, będzie można dołączyć, grać i eksplorować bez subskrypcji lub zakupu podstawowej gry lub mechaniki energii”. Firma wyjaśniła to w poście na blogu. „Chcemy, aby zapraszanie znajomych lub dołączanie do nich i poznawanie nowych funkcji, historii i wyzwań było tak proste, jak granie”.

Jeśli chodzi o to, za co faktycznie zapłacisz, EA wyjaśnia, że ​​„będziemy sprzedawać zawartość i pakiety” w obecnej postaci Simy 4. Wygląda jednak na to, że ogólna struktura gry i sposób jej sprzedaży będą inne Simy 4. Oto jak EA wyjaśnia tę kwestię:

Na przykład podstawową pogodę można dodać do gry podstawowej za darmo dla każdego. W przyszłości pakiet zakupowy może skupiać się na sportach zimowych z takimi atrakcjami jak taniec na lodzie czy konkurs lepienia bałwana. Ważne jest, abyśmy dzięki Project Rene obniżyli bariery w grze i zapewnili wszystkim graczom jak najszerszy wspólny system, ponieważ wydaje się, że to najmocniejszy fundament, na którym możemy się rozwijać.

Rozmawiać o Simy 4EA twierdzi też, że istnienie Project Rene nie będzie końcem jego obecnego stanu Simowie Gra. „Będziemy nadal wspierać obie te gry jednocześnie i planujemy udostępnić im więcej ekscytujących treści Simy 4 „Społeczność w najbliższej przyszłości” – mówi EA.

READ  Zobacz tuningowanego Nissana GT-R z 1000-konnym Drag Race 900-KM 911 Turbo S, 950-KM R8