Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Narzędzie do migracji historii czatów WhatsApp jest testowane na urządzeniach z Androidem

WhatsApp testuje nową funkcję dla urządzeń z Androidem, która umożliwia użytkownikom migrację historii czatów między urządzeniami z Androidem i iOS, zgodnie z WABetaInfo. Wcześniej ta funkcja była testowana na iOS, a aktualizacja WhatsApp beta ujawnia, że ​​firma wreszcie zaczyna opracowywać tę samą funkcję na Androida. Warto zauważyć, że WhatsApp należący do Facebooka powiedział wcześniej, że aplikacje innych firm, które twierdzą, że pomagają użytkownikom migrować historię czatów na dwie platformy, naruszają ich warunki korzystania z usługi.

Według prof. Raport Według WABetaInfo platforma testuje WhatsApp Funkcje są w wersji beta i publikują o nich informacje. Zrzut ekranu aktualizacji beta WhatsApp dla Androida 2.21.9.7 pokazuje, że firma pracuje nad importem historii czatów. W WhatsApp na iOS widziano WhatsApp Akcja W procesie eksportu. Co więcej, WABetainfo twierdzi, że nie wiadomo, która metoda będzie używana do przesyłania danych między urządzeniami, „ale możliwe jest, że będą oni używać Dysku Google do tymczasowego przechowywania historii czatów w celu importowania do WhatsApp na Androida”.

Platforma stwierdza również, że kiedy WhatsApp zakończy funkcję eksportu czatu iOS do importowania do Androida, prawdopodobnie zacznie rozwijać eksport historii czatów dla Androida i importować dla iOS. Funkcja migracji historii czatów WhatsApp jest częścią programu Funkcjonalność wielu urządzeń. W zeszłym roku WABetaInfo wzmiankowany O funkcji, która zsynchronizuje historię czatów na różnych platformach w ciągu ostatniego roku.

Ostatnio tak było wzmiankowany WhatsApp testuje 24-godzinną opcję ukrywania wiadomości na Androidzie, iOS oraz w przeglądarce / komputerze. Będzie to dodatek do już dostępnej opcji, która pozwala użytkownikom ustawić porę tygodnia (7 dni), w której wiadomości znikają. WABetaInfo powiedział, że ta opcja pojawi się, gdy użytkownicy włączają / wyłączają ukryte wiadomości dla czatów osobistych i grupowych.


W tym tygodniu zagłębimy się we wszystko, co dotyczy Apple – iPad Pro, iMac, Apple TV 4K i AirTag OrbitalnyDostępne w Orbital, Gadgets 360 Podcast Apple PodcastI Podcast GoogleI SpotifyI gdziekolwiek masz swoje podcasty.

Do najnowszych Nowości technologiczne I OpinieŚledź Gadgets 360 pod adresem ŚwiergotI Serwis społecznościowy FacebookI Google News. Aby zobaczyć najnowsze filmy na temat narzędzi i technologii, zasubskrybuj naszą witrynę Kanał Youtube.

Plan SpaceX dotyczący rozmieszczenia ponad 2000 satelitów Starlink został zatwierdzony przez Federalną Komisję Łączności Stanów Zjednoczonych

Rejestracja szczepionki COVID-19 w Indiach dla osób w wieku 18-44 lat rozpocznie się o 16:00. Dzisiaj: Jak się zarejestrować

Powiązane historie