Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gra wideo Green Hell zamienia się w grę planszową

Zielone Piekło, Czyli survivalowa gra wideo dostępna na Steamie i Nintendo Switch, zostaje zamieniona w grę planszową. Wydawca Galaktus Games ogłosił środę projektu, któremu towarzyszył krótki zwiastun. W nim programiści pokazują, jak przetłumaczyli kluczowe elementy cyfrowego doświadczenia na blat. Kampania crowdfundingowa, Hostowane na KickstarterzeOczekuje się, że wkrótce.

W grze wideo Zielone PiekłoW nim gracze wcielają się w Jake’a Higginsa, zaginionego białego człowieka w amazońskim lesie deszczowym. Aby uciec, gracze muszą zarządzać swoimi zasobami i narzędziami rzemieślniczymi oraz wchodzić w interakcje z Aborygenami – i psychologiczną herbatą ayahuasca. Według gangu w Strzelba Rock PaperGra nie jest taka zła.

Powiedział: „Przypomina nam to mądrzejszą, bardziej humanitarną i spójną grę Far Cry”. Odnośniki RPS Nic Rueben, „Książka napisana przez i dla ludzi, których ramy odniesienia wykraczają poza inne gry wideo, ale także ludzi, którzy nie boją się jawnie potępić swojego tajemniczego bohatera, gdy jest to konieczne”.

Gracze wcielają się w ratowników poszukujących Higginsa. Każdy z nich będzie miał inny zestaw umiejętności, więc ekspert od przetrwania, lekarz, mentor i naukowcy będą musieli współpracować, aby go uratować. Podobnie jak w grze wideo, grabież jest kluczem do przetrwania. Będziesz rzucał kostką do cięcia łamigłówkami na każdej ścianie i tylko łącząc częściowe żetony w całe symbole, będą w stanie zbierać surowce ze środowiska. Następnie jest trochę inwentarza Tetris Aby zmieścić wszystko w twojej torbie, plus kolejny zestaw kości do rzucenia, gdy masz halucynacje przy herbacie.

Być może najbardziej interesującą częścią gry jest ten, kto ją produkuje. Prowadzenie nowo powstałego projektu Galaktus Games, Powstała część Agencji Galaktus Public Relations W październiku ubiegłego roku. Jej pierwsza kampania, Kickstarter, to gra planszowa oparta na RPG Doktryna o duchach, Nie udało mu się podnieść progu 69 373 USD i Musiało zostać odwołane.

READ  Rock'n'roll przez całą noc z klapą Stratocaster Lexusa LC 500