Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najlepszy lakier do paznokci Orly | SiouxlandProud | Sioux, IA

Który lakier do paznokci Orly jest najlepszy?

Jednym z najmniejszych elementów wyglądu, jaki można uzyskać, jest użycie dobrego lakieru do paznokci. Różnorodne kolory, wykończenia i style mogą być subtelnym podkreśleniem Twojego stylu lub być największym, najbardziej krzykliwym elementem. Lakiery do paznokci Orly są jednymi z najtańszych dostępnych przy zachowaniu wysokiej jakości.

Jednym z najlepszych lakierów do paznokci Orly jest Orly Shine On Crazy Diamond Nail Polish. Ten wielowymiarowy lakier do paznokci jest wystarczająco subtelny, aby być profesjonalnym, ale wystarczająco krzykliwy, aby nadal był zabawny.

Co warto wiedzieć przed zakupem lakieru do paznokci Orly

Żel vs. tradycyjne pasty

Żele i tradycyjne lakiery Orly mają swoje plusy i minusy.

  • Żel: Nowsza technika polerowania paznokci, lakiery żelowe są znane ze swojej hipertrwałości. Prawidłowo nałożone mogą trwać tygodniami, a nie kilkoma dniami, jak tradycyjne pasty do polerowania. Wymagają one garści narzędzi i znacznej ilości czasu do nałożenia, a ponadto są trudne do usunięcia przed lub w trakcie ich końcowej fazy życia.
  • Tradycyjny: Tradycyjne pasty to to, co możesz podłączyć z półki sklepowej i zastosować, gdy tylko wrócisz do domu. Są dostępne w szerszej gamie kolorów i wykończeń niż żele i mają różne formuły, które mają różne cele, takie jak wspomaganie zdrowia paznokci lub bycie weganinem.

Wykończenia

Lakiery do paznokci Orly są dostępne w różnych wykończeniach, które zapewniają niepowtarzalny wygląd.

  • Mat: Standardowy wygląd lakieru zapewnia kolor bez nienaturalnego połysku. Jest idealny do profesjonalnych ustawień lub dyskretnego wyglądu.
  • Świecić: Błyszczące wykończenia dodają paznokciom połysk bez przesadzania. Są idealne do każdego zestawu lub ustawienia.
  • Brokat: Brokatowe wykończenia dodają połysku połysku. Te wykończenia łapią światło i błyszczą jasno. Niektóre lakiery Orly mają więcej blasku niż inne.
READ  Szkoła odrzuca krytykę po podjęciu decyzji o odwołaniu zajęć Wano

Na co zwrócić uwagę w wysokiej jakości lakierze do paznokci Orly

Niebezpieczne składniki

Lakiery do paznokci przejrzałem dziesiątki, jeśli nie setki przepisów. Niektóre składniki używane w przeszłości są niebezpieczne dla zdrowia, ale niektóre pasty nadal wykorzystują je z różnych powodów. Największymi składnikami, których należy unikać, są formaldehyd, toluen i ftalan dibutylu (DBP), ale istnieje wiele innych, które można uznać za niebezpieczne.

Ile możesz się spodziewać wydać na lakier do paznokci Orly

Lakiery do paznokci Orly są jednymi z najtańszych dostępnych, a większość opcji kosztuje nie więcej niż 10-15 USD. Niektóre kolory mogą jednak kosztować więcej niż ten zakres.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lakieru do paznokci Orly

Czy mogę użyć bezbarwnego lakieru do paznokci zamiast lakieru nawierzchniowego?

A. Ogólnie rzecz biorąc, nie, nie możesz. Przezroczysty lakier do paznokci jest zwykle używany do nadania pewnego rodzaju wykończenia, zwykle połysku, bezbarwnym paznokciom, aby uzyskać całkowicie naturalny wygląd. Powłoki nawierzchniowe są zaprojektowane tak, aby nakładać się na wybrany lakier, aby pomóc go utrwalić, dzięki czemu będzie trwał dłużej niż normalnie. Niektóre przezroczyste lakiery do paznokci mogą być używane zarówno jako lakier, jak i jako warstwa wierzchnia, ale te opcje zazwyczaj określają tę zdolność wprost.

Czy można stosować razem lakiery tradycyjne i żelowe?

A. Tak, używanie razem tradycyjnych i żelowych past polerujących jest całkowicie normalne. Powszechną techniką polerowania paznokci jest nawet użycie tradycyjnej bazy i tradycyjnego lakieru w połączeniu z żelowym lakierem nawierzchniowym. Sprawia to, że konstrukcja trwa krócej niż projekty w pełni żelowe i ułatwia ich usunięcie, gdy zaczną się kruszyć. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią zmieniać wygląd szybciej niż pozwalają na to projekty całkowicie żelowe.

READ  Gra State of Origin 3: Pure Madness, gdy Queensland wygrywa serię

Jaki jest najlepszy lakier do paznokci Orly?

Top Orly lakier do paznokci

Orly Shine On Crazy Diamond Nail Polish

Co musisz wiedzieć: Ten wspaniały lakier do paznokci Orly błyszczy wystarczająco, by wyrazić, ale wystarczająco subtelny kolor, aby nie przesadzić.

Co pokochasz: Ten lakier do paznokci Orly jest wystarczająco neutralny, aby pasował do większości stylizacji, a brokat nie jest wystarczająco makowy, aby ten lakier do paznokci nie był odpowiedni dla profesjonalnych środowisk. Podczas aplikacji potrzebne są nie więcej niż dwie warstwy, a odpryskiwanie trwa nawet tydzień.

Co powinieneś wziąć pod uwagę: Aby w pełni wykorzystać brylantowy blask, musisz nałożyć top coat z jakimś połyskiem.

Gdzie kupić: Sprzedawane przez Amazonka

Topowy lakier do paznokci Orly za te pieniądze

Oddychająca kuracja Orly i lakier do paznokci

Oddychająca kuracja Orly i lakier do paznokci

Co musisz wiedzieć: Ten lakier do paznokci Orly nie tylko ma mnóstwo opcji kolorystycznych i cenowych, ale także pomaga zachować zdrowie Twoich paznokci.

Co pokochasz: Ten lakier do paznokci Orly jest dostępny w prawie 20 kolorach, w tym w jasnych czerwieniach i błękitach, subtelnych kremowych odcieniach wielu kolorów i klasycznych neutralnych, takich jak szarość i czerń. Specjalne składniki, takie jak różne witaminy i olejki, zapobiegają uszkodzeniu paznokci przez lakier.

Co powinieneś wziąć pod uwagę: Wiadomo, że ten lakier do paznokci szybko i łatwo się odpryskuje, chyba że podczas aplikacji użyto podkładu i warstwy wierzchniej.

Gdzie kupić: Sprzedawane przez Amazonka oraz Ultrapiękna

Warto sprawdzić

Lakier do paznokci Orly Turn It Up

Lakier do paznokci Orly Turn It Up

Co musisz wiedzieć: Ten lakier do paznokci Orly jest idealny dla tych, którzy lubią wyrażać się lub wolą zabawny i krzykliwy wygląd niż zwykłe, profesjonalne.

Co pokochasz: Ten lakier do paznokci Orly jest całkowicie przezroczysty, dzięki czemu różnokolorowe kawałki brokatu błyszczą jeszcze jaśniej. W tym lakierze dostępnych jest 13 dodatkowych opcji kolorystycznych bez brokatu, jeśli nie lubisz brokatu, ale cieszysz się jakością lakieru.

READ  Emma Twigg zdobywa srebrny medal w łódkach wioślarskich indywidualnych kobiet na Mistrzostwach Świata w Wioślarstwie 2022

Co powinieneś wziąć pod uwagę: Ten wypełniony brokatem lakier do paznokci może trwać znacznie dłużej na twoich paznokciach, niż wolisz, zwłaszcza jeśli chcesz go tylko na wyjątkową noc.

Gdzie kupić: Sprzedawane przez Amazonka oraz Ultrapiękna

Zapisz się tutaj otrzymywać cotygodniowy biuletyn BestReviews z przydatnymi poradami na temat nowych produktów i wartych uwagi ofert.

Jordania Woika pisze dla BestReviews. BestReviews pomogło milionom konsumentów uprościć ich decyzje zakupowe, oszczędzając im czas i pieniądze.

Copyright 2022 BestReviews, firma Nexstar. Wszelkie prawa zastrzeżone.