Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najlepsze tablety 2021 – recenzje

s424186

James.D, 9 godzin temuNie wydaje się tak dobry jak Tab S7+; Ale bardzo dobrze nie mniej, a c … jeszczeTak oczywiście.

62882188

Solun1, 1 godzina temuSprzedaż czegokolwiek z takimi oponami powinna być nielegalna. Wyobraź sobie, że próbujesz obejrzeć film lub… jeszczeNie widzę w tym nic złego. Jeśli już, to nie ma wycięcia ani dziury, które mogłyby przerwać oglądanie wideo na pełnym ekranie. Dlatego nadal wolę mieć przewagę na smartfonach i tabletach.

62882188

Chociaż nigdy nie byłem fanem Chrome OS, Chromebook Lenovo IdeaPad Duet 5 wygląda na solidnego zwycięzcę. Zamiast Mediatek Helio P60T od swojego poprzednika, jest teraz Qualcomm Snapdragon 7c Gen 2. Połącz go z wyświetlaczem OLED, a jego cena 499 USD jest dość trudna do pobicia. Nie żebym ogólnie miał coś przeciwko tabletom z Androidem, ale Chrome OS wydaje się lepiej pasować do tabletu, jeśli mnie o to pytasz.

Uwaga: iPad Pro 2021 może być zasłużonym zwycięzcą, jeśli działa na macOS. Wolę zamiast tego kupić Microsoft Surface Pro 8.

s44882

Anonimowy, 7 godzin temuTo zabawne, jak nazwałeś dziwne rzeczy, takie jak realme lub MatePad, ale zapomniałeś teraz o najlepszej aplikacji… jeszczeSprzedaż czegokolwiek z takimi oponami powinna być nielegalna. Wyobraź sobie, że próbujesz obejrzeć na nim film lub YouTube.

s1

Mimo to Samsung S5e jest doskonały, jeśli możesz go znaleźć lub S6!

m7331

Lugia4k, 3 godziny temuKupiłem iPada 10.2 9. generacji za pośrednictwem płyty xiaomi i chociaż zgadzam się, że płyta ma… jeszczeCzy zdajesz sobie sprawę, że IPAD 9 nie ma laminowanego ekranu? W 2021r. 80 Euro krążków. I większość ludzi nie dba o wsparcie oprogramowania, dostajesz normalną kartę użytkownika z Androidem 6 i 1 z Androidem 12 i nie będą się tym przejmować ani nie będą mówić, że czarownica jest czym.

Xiaomi Pad 5 konkuruje z iPadem Air i wygra tę bitwę. W przeciwieństwie do iPada 9, to naprawdę jego cele: ładniejszy ekran / obudowa 2021 / lepsze głośniki / wystarczająca moc. I przynajmniej w moim kraju można dostać xiaomi o 100 euro mniej niż ipad 9, nie mówiąc nawet o powietrzu.

s16482

Lugia4k, 3 godziny temuKupiłem iPada 10.2 9. generacji za pośrednictwem płyty xiaomi i chociaż zgadzam się, że płyta ma… jeszczeOdkryłem, że niewiele osób jest zainteresowanych oprogramowaniem pod warunkiem zawarcia umowy.

Do diabła, zaakceptują kilka zagadkowych kawałków, jeśli możesz sprawić, że pakiet all-inclusive będzie czymś wielkim.

Xiaomi Pad nie posiada GPS. Jakie urządzenie w 2021/2022 nie ma GPS, GLONASS, Beidou. Po prostu nie mogę się z tym pogodzić.

Oprogramowanie jest dla mnie również przełomowe, ale rozumiem, dlaczego ci, którzy chcą go używać jako urządzenia rozrywkowego, nie przejmują się szczególnie wydajnością oprogramowania, gdy ich przypadek użycia dotyczy wyłącznie przesyłania strumieniowego filmów, przeglądania stron internetowych lub czytania książek .

ten

Kupiłem iPada 10.2 9. generacji na płycie Xiaomi i chociaż zgadzam się, że płyta ma lepszy ekran, głośniki, podwójną pamięć RAM i pamięć masową, wrażenia z oprogramowania na IOS są znacznie lepsze niż miui na tablecie.

Więc nie bardzo rozumiem, dlaczego miałbyś chwalić Pad 5 z przeciętnym oprogramowaniem i 2-3 letnimi aktualizacjami, kiedy można dostać iPada w tej samej cenie lub niższej z lepszą żywotnością. Obaj zasługują na to, by znaleźć się na liście.

READ  Elden Ring w komentarzach tygodnia na 1 lipca wychodzi ponad wszystko!

Panel Realme? Lol, jeśli masz problem z tabletem nikt Ci nie pomoże, społeczność jest bliska zeru.

mi

Ciekawe gdzie dach??? !!! Czy nie są one uważane za tablety?

z666122

Lenovo Tab P12 Pro wydaje się być obecnie najlepszą ofertą, ale dostępność jest obecnie bardzo ograniczona i nie ma opcji LTE dla USA. W przypadku podstawowego Wi-Fi 6/128 GB tylko 630 USD to dość dobra cena.
Może można go uzyskać taniej do celów rozwojowych itp.
https://9to5google.com/2021/12/21/android-12l-lenovo-p12-pro/

?

  • Anonimowy
  • 3SI

To zabawne, jak nazwałeś dziwne rzeczy, takie jak realme lub MatePad, ale zapomniałeś o najlepiej sprzedającym się i najtańszym tablecie w tym roku: iPadzie 9

?

  • Anonimowy
  • KSi .Name

Dumny właściciel Tab S7 plus 🙂

J

Czy naprawdę wybrałeś Realme Pad zamiast 4 GB pamięci RAM, sd662, 180 USD Lenovo P11? Lenovo jest obecnie najlepszą wartością na rynku.

s

  • Skyline 3000
  • 0jB

Nie masz Lenovo P12 Pro?

tak10417

Shellyman Studios, 9 godzin temuTak, P12 Pro wygląda jak wytrzymały tablet, słyszałem o nim dobre rzeczy. Nie wydaje się tak dobry jak Tab S7+; Ale jest bardzo dobry, ale tańsza cena.

s1049215

Cieszymy się, że Surface nie jest tutaj uwzględniony, ponieważ Surface to przede wszystkim te rzeczy, a Surface to komputer PC

s424186

James.D, 12 godzin temuDlaczego tutaj jest Tab S7 FE, a nie Tab S7? Tab S7 jest lepszy w większości kategorii. to samo t… jeszczeTak, P12 Pro wygląda jak wytrzymały tablet, słyszałem o nim dobre rzeczy.

?

  • Anonimowy
  • jak się masz?

Porównanie cen doda wartości

?

  • Anonimowy
  • karat {

Surface Go 2, jeśli potrzebujesz systemu operacyjnego FOSS. Linux i OpenBSD działają po wyjęciu z pudełka, chociaż możesz chcieć zachować małą partycję Windows na potrzeby aktualizacji oprogramowania układowego. Klawiatura (sprzedawana oddzielnie) jest wykrywana jako tradycyjna klawiatura USB. Kiedy wszystko, czego potrzebujesz, to terminal z tmuxem i okazjonalnym dostępem do poczty e-mail, nie ma nic lepszego.