Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Reżyser Elden Ring mówi, że jest „bardzo blisko” swojej idealnej gry

elden pierścień Jest to z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2022 roku, a dużą część tego oczekiwania można przypisać reżyserowi Hidetace Miyazakiemu. Praca Miyazakiego nad serialem Souls przyniosła mu lojalnych fanów, a nowy projekt reżysera wygląda bardzo obiecująco. W rzeczywistości Miyazaki posunąłby się tak daleko, że powiedziałby to z elden pierścieńProjektuje to, co uważa za swoją „doskonałą” grę. W nowym wywiadzie opublikowanym w numerze 367 magazynu EDGE, Miyazaki ujawnił, że tak naprawdę nie gra w gry, które projektuje, ale jeśli tak, to właśnie tego chciał.

„Nie podchodzę do tego w kategoriach„ to jest rodzaj otwartej gry, którą chcę robić ”- powiedział Miyazaki EDGE. „Otwarty świat wzbogaca tę kwintesencję doświadczenia, które staram się osiągnąć”. „Aby podać kilka bardzo prostych przykładów, jeśli mam zamiar zbadać ten świat, chcę mieć mapę – odpowiednią mapę. Albo wiesz, jeśli coś tam zobaczę, chcę być w stanie go wyprzedzić i zbadać. Chcę walczyć ze smokiem na epickiej arenie Rzeczy tego plemienia To bardzo proste rzeczy, ale elden pierścień Dzięki temu wiele z tych rzeczy może stać się dla mnie rzeczywistością, tworząc coś bardzo bliskiego mojej idealnej grze”.

Oczywiście tylko dlatego, że elden pierścień To jest to, czego Miyazaki szuka w grze, nie oznacza to, że właśnie tego chcą zobaczyć jego fani. Jednak szum wokół tytułu był dość silny w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a gracze są wyraźnie zainteresowani wynikami końcowymi. Mam nadzieję, że FromSoftware utrzyma się przy lądowaniu!

elden pierścień Premiera zaplanowana na 25 lutego 2022 na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X | S i PC. Możesz sprawdzić wszystkie nasze poprzednie relacje z gry tutaj.

Czy jesteś podekscytowany? elden pierścień? Czy uważasz, że będzie to idealna gra dla fanów Miyazakiego? Powiedz nam w komentarzach lub podziel się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Mówiąc o wszystkich rzeczach związanych z grami!

READ  Okazje: Kup AirPods Pro za 197 USD (52 USD zniżki) i zwykłe AirPods za 129 USD (30 USD zniżki) w nowej sprzedaży Amazon
[H/T: Gaming Bolt]