Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najlepiej sprzedająca się ostrzałka do noży firmy Amazon jest już w sprzedaży

Mówią, że im ostrzejszy nóż, tym mniej płaczu podczas krojenia cebuli. Jeśli ostatnio dużo płakałeś w kuchni, Amazon może mieć dla ciebie rozwiązanie – z rabatem, nie mniej. Teraz możesz pobrać plik 3-stopniowa ostrzałka do noży Kitchenllence Za 16 USD, w porównaniu z 30 USD. Ta umowa może uratować Twoją kolekcję śmieci.

Jeśli posiadasz zestaw noży, istnieje duża szansa, że ​​będą wymagały naostrzenia. Nawet jeśli używasz stalowej osełki za każdym razem, gdy siekasz pomidory lub siekasz seler, każdy plasterek powoli tępi ostrze. Oczywiście noże można oddać do fachowca, ale nie każdy ma na to czas lub pieniądze. Jeśli masz dość tępych noży, to małe narzędzie może zaoszczędzić ci bólu głowy i dużo pieniędzy.

Ta temperówka wygląda jak uchwyt z kilkoma nacięciami. Rękojeść jest ergonomicznie zaprojektowana dla wygody i umożliwia sterowanie urządzeniem. Dba o ostrze w trzech krokach: przeciągasz je przez pierwszy otwór, aby usunąć duże rysy i rowki za pomocą diamentowego pręta; Następna szczelina przywraca ostrzu jego pierwotny kształt „V”; A trzeci otwór nadaje mu dobry połysk. Jest również wyposażony w rękawicę odporną na przecięcie, która zapewnia bezpieczeństwo.

„Mam zupełnie nowy zestaw noży”: 17 000 kupujących uwielbia tę ostrzałkę. (zdjęcie: Amazonka)

Jeśli myślisz o wyrzuceniu swoich noży na nowy ostry zestaw, rozważ tę ostrzałkę, która ma 17 000 pięciogwiazdkowych recenzji od zadowolonych klientów, którzy myśleli to samo.

„Włożyłem nóż biednego szefa kuchni do szuflady i przez ostatni rok stał się matowy i ma lekkie wgniecenie na ostrzu” – napisał. zadowolony kucharz. „Właśnie dostałem tę ostrzałkę i użyłem 3-stopniowego ostrzenia. I muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Udało mi się przeciąć papier po wykonaniu 3-stopniowego ostrzenia. Czuję, że nóż jest zupełnie nowy. Za cenę i łatwość użytkowania poleciłbym każdemu, aby kupił to dla swojego domu”.

READ  Żywotność baterii iOS 16: użytkownicy iPhone'a wciąż narzekają

wspomniałem o Rewelacyjne referencje. „Warte swojej ceny.”

„Miałem tępe noże, dopóki nie kupiłem tej temperówki” — powiedział A Szczęśliwy kupujący. „Szybko działa. Bardzo podobała mi się rękawica, która zapewnia ochronę przed przypadkowymi skaleczeniami”.

„Tak bardzo to kocham” – napisał jeden z nich. Samozwańczy „obsesyjny” kupujący. „Przez lata odkładałem zakup temperówek, ponieważ myślałem, że muszą być elektryczne i drogie. Cóż, ta rzecz zaskoczyła mnie czymś w rodzaju skalistego wrażenia, przez które przeciąga się nóż, ale działa bardzo dobrze przy zaledwie kilku pociągnięciach na szczelinę Mam cały nowy zestaw noży!!

Jeśli masz Amazon PrimeOtrzymasz oczywiście darmową wysyłkę. Nie jesteś jeszcze członkiem? Żaden problem. Tutaj możesz zarejestrować się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny. (A tak przy okazji, ci, którzy go nie mają Prezydent Nadal możesz otrzymać bezpłatną wysyłkę przy zamówieniach o wartości co najmniej 25 USD.)

Cytowane powyżej wersje odzwierciedlają najnowsze wersje w momencie publikacji.

Szukasz więcej świetnych ofert technologii Amazon? Sprawdź te:

Słuchawki i słuchawki

 • Słuchawki Apple EarPods ze złączem Lightning.

  18 $29 $Zaoszczędź 11 USD

 • Bezprzewodowe słuchawki nauszne Beats Solo 3

  120 $200 $Zaoszczędź 80 $

telewizory

 • Insignia 24-calowy telewizor Full HD Fire Smart z serii F20

  190 $

 • Hisense 50-calowy telewizor 4K UHD Roku Smart TV

  290 $450 $Zaoszczędź 160 $

 • Amazon Fire TV 50-calowy telewizor Smart TV 4K UHD z serii Omni

  370 $510 dolcówZaoszczędź 140 $

 • Samsung 55-calowy telewizor UHD TU-8300 4K Smart TV

  498 $600 $Zaoszczędź 102 USD

Tablety i technologia

 • Tablet Samsung Galaxy Tab A8 10,5 cala 32 GB z Androidem

  184 $230 $Zaoszczędź 46 USD

Pierwotnie opublikowane