Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Recenzja Surfshark VPN — Doradca Forbes Australia

Od 2022 roku Surfshark VPN ma siedzibę w Holandii, a biura w Wilnie (Litwa) i Warszawie (Polska). Surfshark — Surfshark Ltd — został pierwotnie zarejestrowany na BVI, ale od października 2021 r. ma nowe lub odnowione umowy VPN z inną firmą, Surfshark BV, która ma siedzibę w Amsterdamie.

Wszystkie plany oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, nieograniczoną liczbę zsynchronizowanych urządzeń i wszystkie funkcje bezpieczeństwa. Ceny zaczynają się od 3,59 USD miesięcznie przez dwa lata, ale od 18,64 USD miesięcznie dla australijskich użytkowników: z pewnością nie jest to najtańsza opcja.

przekroczyć

Bypasser to funkcja dzielonego tunelowania Surfshark VPN, która pozwala kierować część ruchu internetowego bezpośrednio przez dostawcę usług internetowych, a część przez VPN, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać, co chcą robić i nie chcą szyfrować. Na przykład Surfshark twierdzi, że ta funkcja jest idealna dla aplikacji bankowości mobilnej.

Ta funkcja jest bezpłatna – w przeciwieństwie do dodatku premium – i jest dostępna w aplikacji Surfshark.

Wiele obręczy

Ta funkcja umożliwia użytkownikom jednoczesne łączenie się z dwoma różnymi serwerami VPN. W większości przypadków Surfshark połączy Cię z serwerami zlokalizowanymi w różnych krajach. Główną zaletą jest to, że użytkownicy mogą dodać dodatkową warstwę bezpieczeństwa, ukrywając swoją prawdziwą lokalizację w bardziej niezawodny sposób. Ponadto Surfshark twierdzi, że w ten sposób możesz poprawić prędkość Internetu.

Prywatność i ochrona

Surfshark VPN ukrywa Twój prawdziwy adres i wprowadza coś, co firma nazywa „trybem kamuflażu”, ukrywając przed dostawcą Internetu fakt, że korzystasz z VPN. Firma nie prowadzi żadnych logów działań, takich jak informacje o historii przeglądania i zapytaniach DNS.

Surfshark używa również AES (Advanced Encryption Standard) z 256-bitowymi kluczami (znanymi również jako AES-256-GCM) do szyfrowania Twoich danych, zapewniając, że Twoje dane nie zostaną ujawnione. CleanWeb blokuje również reklamy i złośliwe oprogramowanie, zapobiegając wszelkim próbom phishingu. WireGuard jest domyślnym protokołem we wszystkich ich aplikacjach, ale użytkownicy mogą również wybrać OpenVPN lub IKEv2/IPsec.

READ  Pobrane zrzuty ekranu PS5 są automatycznie przesyłane do USA