Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nadchodzące gry i akcesoria Nintendo Switch na sierpień i wrzesień 2021 r.

Jesteśmy teraz w drugiej połowie 2021 r., a właściciele Switcha już to zrobili Tak wiele, na co czekam Mamy nadzieję, że w nadchodzących miesiącach, gdy będziemy nieustannie zbliżać się do sezonu świątecznego i obietnicy 2022 roku, rok, który mamy nadzieję, będzie najbardziej nudny i pozbawiony akcji — przynajmniej poza światem gier wideo.

Poniżej wymieniliśmy niektóre z najważniejszych nadchodzących wydarzeń dla dużych gier Switch zaplanowanych na sierpień i wrzesień. Poniżej tych fizycznych wydań znajdziesz także wybór innych gier wydanych w sierpniu – zazwyczaj fizyczne wersje dawniej cyfrowych gier Switch eShop – a także wybór akcesoriów i urządzeń peryferyjnych związanych z Switch, które będą dostępne w nadchodzących miesiącach, gdy będziemy nadążać. Camber i zrobiliśmy nasz krok w sekcji downhillowej w 2021 roku.

Baw się dobrze!

Należy pamiętać, że niektóre z zewnętrznych linków na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Pierwotnie miał ukazać się w 2020 roku, podobnie jak wiele gier, które pojawią się w No More Heroes 3 w tym roku. Podobało nam się oba Travis Touchdown Oryginalne gry Wii W międzyczasie na Switchu, a my też dobrze się bawimy Travis ponownie uderza: Nigdy więcej bohaterów Poboczna historia, ale ta kontynuacja wydaje się oferować pełne doświadczenie Touchdown z ceramicznymi tronami i mieczem laserowym.

Trzeci rozdział Suda51 w trylogii NMH pojawi się pod koniec sierpnia.

Chciwy wróg Mario, Wario, w końcu wprowadził na Switcha swoją markę chaosu w minigrach w postaci WarioWare: Get It Together! Nie tylko jako tytułowy złoczyńca, ale także jako jego przyjaciele. Ładujemy 9 woltów!

READ  Microsoft zhakował swoją edycję Windows Server 2022

Minęło trochę czasu, odkąd pozwalaliśmy sobie na kilka mini-gier, więc nie możemy się doczekać, aby zagrać w nie 10 września.

Ta kontynuacja pojawiła się pierwotnie na PS4 w 2018 roku i mamy nadzieję, że trafi do przełącznika od czasu portu Gniew Białej Czarownicy. 100 lat po wydarzeniach z tamtej gry było tak Switch zapowiedziany w maju Zarówno w formacie fizycznym, jak i cyfrowym.

Ni No Kuni II ma styl artystyczny podobny do Ghibli, który przykuł uwagę wszystkich w 2011 roku, a wersja dla Switcha – która nazywa się Prince’s Edition i zostanie wydana 17 września – zawiera również Opowieść o ponadczasowej księdze, The Lair of the Lost Lord oraz DLC Pakiet Przygód.

Więcej świetnych gier na Nintendo Switch

Oprócz gier opisanych powyżej, istnieje wiele gier detalicznych od Switcha, które możesz sobie wyobrazić w sierpniu i później.

Świetne akcesoria do twojego przełącznika

Na koniec, do rozważenia, przedstawiamy wybór najlepszych akcesoriów Switch, które pojawią się w sierpniu i później.


To tyle na sierpień i wrzesień – czy czegoś nam brakowało? Zostaw nam komentarz, a także daj nam znać, jeśli zamówiłeś któryś z tych gadżetów w przedsprzedaży!