Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Możliwy spoiler nowego meczu WWE Night Of Champions

Jak wcześniej wspomniano, PWInsider Elite informuje, że dodatkowe talenty WWE, w tym Omos, The Street Profits, Karrion Kross, L.A. Knight i Rick Boogs, pojadą do Jeddah w Arabii Saudyjskiej na WWE Night of Champions, mimo że nie zostali ogłoszeni na mecze. Od tego czasu WWE potwierdziło ich przybycie w klipach w mediach społecznościowych, a teraz spekuluje się, że do karty zostanie dodany mecz tag team.

Wybierz walkę Plany dzisiejszego, nagranego wcześniej odcinka „WWE SmackDown”, w którym ma wystąpić Knight vs. Boogs w pojedynku jeden na jednego. Ponadto The Street Profits ma skomentować mecz, co może doprowadzić do rewanżu tag teamowego w sobotnim wydarzeniu premium na żywo. Boogs i Knight próbowali utworzyć nowy tag team 19 maja na odcinku „SmackDown”, ale nie udało im się to w The Street Profits. Po meczu Knight położył Boogsa z BFT, a później stwierdził w wywiadzie po koncercie, że nie przegrał z The Street Profits, tylko Boogs.

Knight i Boogs próbowali ostatnio odnaleźć się w WWE. Knight nie miał głośnej fabuły od czasu przegranej z Brayem Wyattem w pojedynku Pitch Black na Royal Rumble. W międzyczasie Boogs wrócił po kontuzji w styczniu i miał tylko kilka meczów, zanim został powołany do „SmackDown” w ostatnim drafcie WWE.

Oficjalnie ogłoszono siedem meczów na Night of Champions, które jest reklamowane jako show „głównego tria”. Wrestling Inc. Pełna relacja z wydarzenia zostanie wyemitowana w sobotę.

READ  Grypa uderza mocno Come Dance, podczas gdy Kim Marsh, Hamza Yassin i Will Mellor są „bardzo, bardzo chorzy”