Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Możliwy spoiler nowego meczu WWE Night Of Champions

Możliwy spoiler nowego meczu WWE Night Of Champions

Jak wcześniej wspomniano, PWInsider Elite informuje, że dodatkowe talenty WWE, w tym Omos, The Street Profits, Karrion Kross, L.A. Knight i Rick Boogs, pojadą do Jeddah w Arabii Saudyjskiej na WWE Night of Champions, mimo że nie zostali ogłoszeni na mecze. Od tego czasu WWE potwierdziło ich przybycie w klipach w mediach społecznościowych, a teraz spekuluje się, że do karty zostanie dodany mecz tag team.

Wybierz walkę Plany dzisiejszego, nagranego wcześniej odcinka „WWE SmackDown”, w którym ma wystąpić Knight vs. Boogs w pojedynku jeden na jednego. Ponadto The Street Profits ma skomentować mecz, co może doprowadzić do rewanżu tag teamowego w sobotnim wydarzeniu premium na żywo. Boogs i Knight próbowali utworzyć nowy tag team 19 maja na odcinku „SmackDown”, ale nie udało im się to w The Street Profits. Po meczu Knight położył Boogsa z BFT, a później stwierdził w wywiadzie po koncercie, że nie przegrał z The Street Profits, tylko Boogs.

Knight i Boogs próbowali ostatnio odnaleźć się w WWE. Knight nie miał głośnej fabuły od czasu przegranej z Brayem Wyattem w pojedynku Pitch Black na Royal Rumble. W międzyczasie Boogs wrócił po kontuzji w styczniu i miał tylko kilka meczów, zanim został powołany do „SmackDown” w ostatnim drafcie WWE.

Oficjalnie ogłoszono siedem meczów na Night of Champions, które jest reklamowane jako show „głównego tria”. Wrestling Inc. Pełna relacja z wydarzenia zostanie wyemitowana w sobotę.

READ  Moon Knight Intro: Obejrzyj Oscar Isaac i Ethan Hawke w zwiastunie Super Bowl