Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fan Wrexham, który poznał Ryana Reynoldsa jako ostatnie życzenie, umiera na raka

Fan Wrexham, który poznał Ryana Reynoldsa jako ostatnie życzenie, umiera na raka

  • Petera Gillibranda
  • wiadomości BBC

Źródło obrazu, rodzinne zdjęcie

podpis pod zdjęciem,

Guy Fear, który zmarł w wieku 45 lat, poznał Ryana Reynoldsa w kwietniu wraz z żoną Deb, synem Samem i córką Jess.

Śmiertelnie chory fan Wrexham, który spotkał Ryana Reynoldsa na jego ostatnie życzenie, zmarł na raka w wieku 45 lat.

Reynolds, współwłaściciel Wrexham, powiedział, że jest „niezwykle wdzięczny”, że spotkał przed śmiercią Guya Feara z Southampton.

Pan Fair został ponownie zdiagnozowany z zapaleniem wyrostka robaczkowego w styczniu po tym, jak w poprzednim roku wszystko było jasne.

Po zaproszeniu przez Reynoldsa, aby zobaczył, jak Wrexham wygrywa Football League, pan Fear powiedział, że to doświadczenie było dla jego rodziny.

„To oni będą pamiętać to, co się stało, do końca życia” – powiedział wtedy.

Mówiąc o swojej żonie Deb, córce Jess i synu Samie, pan Vere dodał: „Mam tylko nadzieję, że jest to kluczowe wspomnienie, którego nigdy nie zapomną”.

Pomiń zawartość Twittera, 1

Zezwolić na treści na Twitterze?

Ten artykuł zawiera treści dostarczone przez Twittera. Przed przesłaniem czegokolwiek prosimy o pozwolenie, ponieważ mogą one wykorzystywać pliki cookie i inne technologie. Może lubisz czytać Twittera Polityka Cookie I Polityka prywatności przed przyjęciem. Aby wyświetlić tę zawartość, wybierz „Zaakceptuj i kontynuuj”.

Koniec treści na Twitterze, 1

Chwaląc pana Feara, Reynolds powiedział: „Jestem bardzo wdzięczny, że spędziłem trochę czasu z Guyem Fearem. Niewiele z niego zostało, a fakt, że dzielił ten czas z innymi tak swobodnie, jest czymś, czego nigdy nie uznam za pewnik. Nigdy zapomnijcie, że ten człowiek żył”.

„Dziękuję, że podzieliłeś się ze mną swoim ojcem. Wiem, jak nieodpowiednie słowa muszą być podane w związku z twoją straszną stratą. Przesyłam całą twoją miłość od mojej rodziny, Wrexham i nie tylko.

„Uwielbiałem każdą sekundę spędzoną z Jayem”.

wyjaśnij wideo,

Guy Fair otrzymał rękawicę z filmu i powiedział, że spotkanie z Ryanem Reynoldsem na zawsze zostanie zapamiętane przez jego rodzinę

Wycieczka pana Feara do Wrexham, aby zobaczyć awans jego drużyny, została częściowo zorganizowana przez organizację charytatywną Bucket List Wishes.

Będąc na torze wyścigowym, Deadpool Star również dał Panu Fearowi rękawicę z filmu i zorganizował mu wizytę w miejscu kręcenia trzeciej serii filmu.

Sarah O’Connell, wieloletnia przyjaciółka pana Faira, która jako pierwsza skontaktowała się z Ryanem Reynoldsem, powiedziała, że ​​była „zdruzgotana” jego śmiercią.

Źródło obrazu, Sarah O’Connell

podpis pod zdjęciem,

Sarah O’Connell powiedziała, że ​​jest „zasmucona”, gdy dowiedziała się o diagnozie pana Faira

„Zawsze był najsłodszą, najmilszą osobą. Podziwiałam go jako dziecko i byłam załamana, gdy usłyszałam, że zdiagnozowano u niego nieuleczalnego raka” – powiedziała.

„Poradził sobie z całą sytuacją z niezachwianą odwagą i był ogromną inspiracją.

„Moje myśli są z jego żoną Deb i dziećmi, Samem i Jessem. Przesyłam dużo miłości całej jego rodzinie”.