Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Moto G 5G 2023 to teraz jeszcze lepsza oferta dla fanów budżetu dzięki świetnej zniżce na Amazon

Moto G 5G 2023 to teraz jeszcze lepsza oferta dla fanów budżetu dzięki świetnej zniżce na Amazon

My, jako entuzjaści technologii, kochamy drogie, ultrawysokie, ultramocne smartfony z miliardowymi aparatami, które robią zdjęcia z niezrównaną na świecie jakością obrazu. I chociaż telefony takie jak Galaxy S24 Ultra, iPhone 15 Pro Max i OnePlus 12 mogą sprawić, że poczujemy się jak małe dzieci cieszące się ulubionymi grami, czasami wybór telefonu budżetowego jest najmądrzejszą decyzją finansową. Nawet jeśli nasze serca podpowiadają, że mimo wszystko powinniśmy to zrobić , lepiej wybrać bardziej budżetowy smartfon, jeśli potrzebujesz drugiego telefonu lub używasz głównego telefonu tylko do przeglądania sieci i oglądania TikToka. Teraz możesz kupić świetny, kieszonkowy telefon w niższej cenie, korzystając z tej oferty.

Amazon sprzedaje obecnie Motorolę Moto G 5G 2023 z 32% rabatem, dzięki czemu możesz zaoszczędzić 80 dolarów na tym i tak już niedrogim smartfonie, jeśli wystarczająco szybko się pospieszysz i złapiesz go w ramach tej oferty, póki jest jeszcze dostępny.

Motorola Moto G 5G 2023 może nie jest zbyt ciężka, ale jej skromny chipset Snapdragon 480+ i 4 GB pamięci RAM zapewniają jej wystarczającą moc, aby bez problemu poradzić sobie z codziennymi zadaniami, takimi jak przeglądanie stron internetowych i strumieniowe przesyłanie wideo. Jednakże wielozadaniowość i uruchamianie wymagających aplikacji na tym złym chłopcu jest nie do przyjęcia.

Z przodu Motoroli Moto G 5G 2023 znajduje się 48-megapikselowy aparat główny i 8-megapikselowy aparat do selfie. Obydwa aparaty mogą robić świetne zdjęcia, o ile jest dużo światła. Poza tym zdjęcia nie są powalającej jakości, co jest całkiem normalne w przypadku tak budżetowego telefonu. Co więcej, oba czujniki mogą rejestrować filmy w rozdzielczości do 1080p przy 30 klatkach na sekundę.

Największą zaletą telefonów budżetowych jest żywotność baterii. Jako telefon budżetowy Motorola Moto G 5G 2023 może wytrzymać nawet dwa dni na jednym ładowaniu dzięki ogromnej baterii 5000 mAh.

READ  Najlepsze oferty Samsung Galaxy Z Flip i Z Flip3 z 2021 r. w Czarny piątek śledzone przez Consumer Walk