Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Morderstwo Emerdela potwierdzone jako złoczyńca Mina twierdzi, że pierwszą ofiarą jest „rodzina rozdarta”

Emmerdale potwierdziło tragiczne zakończenie dla jednej postaci w przyszłym tygodniu, gdy Meena Jutla zamienia się w zabójcę w przerażających scenach w ITV.

Rodziny i życie zostaną „rozdarte i zmienione na zawsze” w nowym spisku Miny, w którym Mina zbiera swoją pierwszą ofiarę w wiosce.

Nie jest jeszcze jasne, co się stanie, kto umrze, ani jak Mina będzie działać, by zabić, ale sugeruje się, że może być pierwszą z wielu ofiar.

Do tej pory Andrea Tate, Jacob Gallagher i Charles Anderson przetestowali swoją cierpliwość, a Lena Kavanagh i Victoria Sugden również mają skłonność do krzyżowania się – wśród ich zaborczego zachowania wobec chłopaka Davida Metcalfe.

Emmerdale potwierdził tragiczne zakończenie jednej postaci w przyszłym tygodniu, gdy Meena Jutla zamienia się w zabójcę

Nie jest jeszcze jasne, co się dzieje, kto umiera, ani jak Mina będzie zabijać go
Nie jest jeszcze jasne, co się dzieje, kto umiera, ani jak Mina będzie zabijać go

Mina próbuje rozdzielić Charlesa i Andreę i przekonuje syna Davida, Jacoba, by wyszedł z Leną, żeby nie przeszkadzał.

Ale jedna z postaci straci życie w nadchodzących scenach, gdy Mina przyzwyczaja się do jej zachowania wymykającego się spod kontroli wśród spekulacji, że została wcześniej zamordowana.

Widzowie będą musieli być na bieżąco i oglądać odcinki w przyszłym tygodniu, aby dowiedzieć się, kto umiera i dlaczego czeka ich przerażający koniec.

Producentka Emmerdale, Kate Brooks, ujawniła wszystko w tej przerażającej historii, w której nikomu nie przeszkadza zła Mina.

Powiedziała: „Mina była jak trąba powietrzna, odkąd przybyła do wioski, intrygując i manipulując ludźmi i sytuacjami, aby uzyskać to, czego chce, i powodując tylko niepotrzebny dramat i ból serca w tym procesie.

Jej pozornie uduchowiona fasada przeczy jej prawdziwej osobowości: kobiety o tajemniczej przeszłości i bez sumienia.

Jacob znalazł się po złej stronie Mina
Jacob znalazł się po złej stronie Mina

Czy Andrea może być ofiarą?
Czy Andrea może być ofiarą?

„Brak empatii u Meny jest często postrzegany przez otaczających ją ludzi jako niewiele więcej niż zepsute niegrzeczność i wkrótce dowiadujemy się, jaka jest jej narcystyczna i niemoralna osobowość.

READ  Animation Globe przedstawia Loving Vincent - Polska

„Złośliwa Mina sieje spustoszenie w wiosce, a gdy tylko postawi cię w jej oczach, nikt nie jest bezpieczny przed jej podstępnymi i niebezpiecznymi machinacjami.

„Ta historia pozwoli widzom uświadomić sobie, że jest to kobieta zdolna do wszystkiego i wszystkiego”.

Aktorka Miny, Paige Sandow, powiedziała o swojej postaci: „Wspaniale jest grać postać na zupełnie innej długości fal niż wszyscy inni, która zawsze ma ukryty cel i zrobi wszystko, aby uzyskać to, czego chce.

„Jej brak empatii i poczucie humoru sprawiają, że jest bardzo interesującą postacią. Jest najdziwniejszą postacią, jaką zdecydowanie grałem, ale także najbardziej zabawną”.

Emmerdale emituje weekendowe wieczory o 19:00 w ITV, z dodatkowym odcinkiem o 20:00 w czwartki.