Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Monster Hunter Rise pojawi się na PlayStation, Xbox i PC w przyszłym roku

Ekskluzywny przełącznik Ex Powstanie łowcy potworów Będzie dostępna na PlayStation i Xboksie w styczniu, wraz z wersją na PC. z wschód słońca Rozszerzenie ukaże się również na tych nowych platformach wiosną.

szczególnie, Powstanie łowcy potworów Ukaże się na PlayStation 5, PlayStation 4 i Xboksie Series X | S i Xbox One 20 stycznia, a wersja na PC zostanie wydana nieco wcześniej, 12 stycznia.

Ponadto Microsoft zablokował Powstanie łowcy potworów W ramach usługi Game Pass, co niewątpliwie znacząco wpłynie na absorpcję usługi oraz zwiększy i tak już duży międzynarodowy zasięg Łowca potworów fani.

Biorąc pod uwagę, że Powstanie łowcy potworów Te nowe wydania, wprowadzone na Switcha, również będą zawierać niektóre z nich Ciekawe ulepszenia. Od 4K 60fps po wideo 3D i czat głosowy, nie wspominając o wszelkiego rodzaju bonusach przedsprzedażowych i innych DLC. Więc nawet jeśli podobała ci się wersja Switch, te przeróbki wciąż mają wiele do zaoferowania.

Aby zrozumieć, dlaczego jest to tak wielka sprawa, tylko z punktu widzenia liczby sprzedaży, firma wschód słońca Sama ekspansja sprzedała się w ponad 4 milionach egzemplarzy wchodzić Od premiery w marcu ubiegłego roku przekroczył 11 milionów sztuk.

Podczas gdy Łowca potworów Historycznie fenomen gier tylko w Japonii, w ostatnich latach seria zyskała znaczący globalny urok. dopóki go nie masz wchodzić Wejście na różnego rodzaju nowe platformy to ważny krok w rozwoju serii.

Powstanie łowcy potworów Obecnie jest dostępna na Switchu, a zostanie wydana na PlayStation 5, PlayStation 4 i Xbox Series X | S i Xbox One 20 stycznia. Wersja na PC pojawi się nieco wcześniej, bo 12 stycznia.

Chodź za mną Świergoti Facebook i Youtube. ja też zarządzam Mika Damachi I rób recenzje gier na hobbylink.tv.

Przeczytaj mojego bloga Forbesa tutaj.

READ  Strzelanka „Sol Cresta” od PlatinumGames w lutym