Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Moja dostępna karta szczepień została zaktualizowana na dzień dzisiejszy

Zaktualizowane moje karty szczepień są dostępne dla tych, którzy się kwalifikują.

Wszystkie istniejące zezwolenia wygasają 1 czerwca lub wcześniej na podstawie daty pierwszego wniosku.

Od dziś każdy, kto ukończył 12 lat i jest zaznajomiony ze szczepieniami, może pobrać nową kartę, a także osoby z tymczasowymi zwolnieniami lekarskimi.

Przeczytaj więcej: Różne opinie na temat rezygnacji z wymagań dotyczących przepustek na szczepionki

Dla osób w wieku 18 lat lub starszych, zalecane dawki to dwie dawki podstawowe plus dawka przypominająca. Dla osób w wieku od 12 do 17 lat dwie główne dawki. Osoby w wieku od 5 do 11 lat nie potrzebują zezwolenia.

Nowe przepustki będą wyglądały nieco inaczej, będą miały kilka aktualizacji projektu i będą ważne przez sześć miesięcy.

O nowe pozwolenia można poprosić dla siebie lub kogokolwiek innego za pośrednictwem My Covid Record, dzwoniąc pod numer 0800 28 29 26 lub odwiedzając jeden z uczestniczących punktów szczepień.

Od 31 maja możesz dostać Tymczasowy korytarz szczepień Jeśli chorowałeś na Covid w ciągu ostatnich trzech miesięcy, nie możesz otrzymać ostatnich szczepień, niedawno ukończyłeś 18 lat i nie otrzymałeś zastrzyku przypominającego lub niedawno wróciłeś z zagranicy.

wcześniej w tym miesiącu, Minister reagowania na Covid-19 Chris Hepkins Powiedział, że zezwolenia nie są już prawnym wymogiem dostępu, ale niektóre firmy mogą nadal używać ich jako warunku wjazdu.

Zachęcał ludzi do posiadania aktualnych zezwoleń jako zapisu stanu szczepień.

READ  „Supernatural Pink Moon” rozświetla brytyjskie niebo w tym tygodniu - najlepszy czas, aby go zobaczyć (za jednym zamachem) | Wiadomości naukowe i technologiczne