Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mobilna beta Final Fantasy 7 została opóźniona do lata

Final Fantasy 7 kiedykolwiek kryzys mobilne wydanie Final Fantasy 7 i jego podrozdziały – Brak zamkniętej bety w tym roku. Mając około dwa tygodnie do końca 2022 roku, wiadomość nie powinna być zaskoczeniem, ale Square Enix nie powiedział nic na temat wersji beta aż do poniedziałku.

Pierwotnie Ogłoszony w czerwcuzamknięta beta dla Final Fantasy 7 Kryzys na zawsze Stanie się to teraz latem 2023 roku. „Ciężko pracujemy, aby gra była lepsza niż oczekiwano, więc bądźcie czujni, aby uzyskać więcej aktualizacji w przyszłości” – powiedział reżyser Tetsuya Nomura.

Square Enix przekazało tę wiadomość w nowym 2-minutowym zwiastunie, który pokazuje więcej final fantasy 7 kryzys w historii, Zarówno gameplay, jak i filmiki. kiedykolwiek kryzys Jest to mniej intensywny graficznie remake Final Fantasy 7, który zawiera historie z oryginalnej gry i jej spin-offów. Po uruchomieniu na urządzenia z systemem iOS i Android będzie to darmowa gra.

Włączenie wiedzy z innych źródeł oznacza, że ​​trudno jest znaleźć takie gry Przed kryzysem: Final Fantasy 7i Centrum Kryzysowe: Final Fantasy 7 i Derg Cerbera: Final Fantasy 7 Po raz pierwszy będzie dostępny dla wielu, szczególnie na Zachodzie. przed kryzysem Nigdy nie została wydana na Zachodzie, podczas gdy pozostałe dwie gry ukazały się po raz pierwszy na PlayStation Portable i PlayStation 2, ale nigdy nie zostały zaktualizowane pod kątem nowoczesnych konsol.

READ  Te gry wideo dla psów mogą mieć korzyści poznawcze dla seniorów