Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aplikacja Apple TV YouTube ma problemy z wyjściem, użytkownicy narzekają

Aplikacja Apple TV YouTube ma problemy z wyjściem, użytkownicy narzekają

Aplikacja Apple TV YouTube ma problemy dla niektórych użytkowników, którzy próbują wyjść z aplikacji.

Kilku użytkowników we wtorek zgłosiło problem na platformie mikroblogowej Twitter.

Użytkownicy twierdzą, że podczas próby zamknięcia aplikacji YouTube Apple TV wyświetla pusty ekran i przestaje odpowiadać.

Podczas gdy jeden użytkownik napisał na Twitterze: „Hej, YouTube, proszę, pozbądź się ekranu wyjścia w aplikacji AppleTV. Jest to denerwujące i nie działa. Nie było potrzebne wcześniej i nie jest potrzebne teraz”.

Inny napisał: „youtube masz błąd z najnowszą wersją aplikacji Apple TV. Nowe potwierdzenie wyjścia przenosi użytkownika do czarnego ekranu zamiast do domu tvOS”.

Platforma udostępniania wideo nadal nie wydała żadnego oficjalnego oświadczenia na temat trwającego problemu, jednak odpowiedziała użytkownikom, których dotyczy problem, doradzając im ponowną instalację aplikacji, usunięcie pamięci podręcznej i plików cookie lub upewnienie się, że pobrali najnowszą aktualizację.

Na początku tego miesiąca YouTube powiedział, że naprawił problemy z awariami w aplikacji na iOS, które zostały zgłoszone przez „wielu” użytkowników.

DownDetector, internetowa platforma do monitorowania przestojów, ujawniła, że ​​ponad 8000 użytkowników zgłosiło różne problemy z przestojami w całych Stanach Zjednoczonych.

– Jans

aj/wd

(Tylko tytuł i obraz tego raportu mogły zostać przerobione przez personel Business Standard; reszta treści jest generowana automatycznie z udostępnionego źródła).

READ  Nintendo właśnie wygrało internet tym ukrytym jajkiem od Mario Easter