Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mistrzostwa Świata T20: Indie miażdżą Afganistan, aby utrzymać nikłe nadzieje w półfinale

Rohit Sharma i KL Rahul w środę (czwartek czasu nowozelandzkiego) osiągnęli 140-rundowe podium. Indie zdobyły najwyższy wynik w tegorocznych Mistrzostwach Świata T20 i ostatecznie wygrały swój pierwszy mecz, pokonując Afganistan o 66 punktów.

Rohit zmiażdżył 74 z 47 piłek, a Rahul 69 z 48 dostaw w Indian Mammoths w sumie 210-2 po tym, jak kapitan Virat Kohli przegrał swój trzeci rzut z rzędu i został poproszony o pierwsze uderzenie.

Czytaj więcej:
* Mistrzostwa Świata T20: Australia pod presją, próbując przejść po linie do półfinałów
* Martin Gopetil podnosi Nową Zelandię na 20. zwycięstwo w Pucharze Świata ze Szkocją
* Odizolowani, konserwatywni i wyczerpani – dlaczego Indie pozostały w tyle w Pucharze Świata T20

Hardik Pandya (35 nie odpadł) i Rishabh Pant (27 nie odpadł) szybko wykończyli grę, trafiając 65 rzutów w ostatnich czterech rundach, gdy afgański melonik Rashid Khan powrócił z rzadką, niezbyt imponującą liczbą 0-36.

Afganistan nie mógł się do tego zbliżyć, zanim zakończyli 144-7 i przegrali swój drugi mecz w czterech meczach.

Indyjscy gracze oklaskują swojego kolegę z drużyny Hardika Pandyę po tym, jak przykleił się do czerwonej kartki Abdula Rahmanullaha Gurbaza.

Ejaz Rahi / AFP

Indyjscy gracze oklaskują swojego kolegę z drużyny Hardika Pandyę po tym, jak przykleił się do czerwonej kartki Abdula Rahmanullaha Gurbaza.

Ravichandran Ashwin, który rozegrał swój pierwszy mecz w turnieju, osiągnął wynik 2-14 i wygrał w środku Afganistan z koleżanką z drużyny Ravindrą Jadeją.

O wiele lepsze niż furtka – powiedział Kohli. „Również w pozostałych dwóch grach, gdybyśmy mieli tylko dwie zdolności do swobodnego uderzania, mogłoby to wysłać wiadomość do przeciwnika, że ​​wywieramy na niego presję”.

Karim Jannat, który zdobył 1000 punktów w międzynarodowym T20, jest niepokonany w 42 z 22 piłek, aby zmniejszyć margines porażki.

KL Rahul i Rohit Sharma na podium otwierającym 140 rund, ponieważ Indie osiągnęły najwyższy wynik w tegorocznym turnieju.

Ejaz Rahi / AFP

KL Rahul i Rohit Sharma na podium otwierającym 140 rund, ponieważ Indie osiągnęły najwyższy wynik w tegorocznym turnieju.

Pomimo wielkiego zwycięstwa, niewielkie szanse Indii na awans do półfinału zależą od tego, czy zdołają pokonać Szkocję i Namibię dużą przewagą, podczas gdy inne wyniki również przemawiają na ich korzyść.

„Współczynnik biegania netto był w pamięci” – powiedział Kohli. „Rozmawialiśmy na spotkaniu zespołu, że musimy skupić się na możliwościach, które mamy [to qualify for the semifinals] Bądź pozytywnie nastawiony i wykorzystaj tę okazję.”

Indie przegrały ze swoim odwiecznym rywalem Pakistanem o 10 bramek NS Nowa Zelandia o osiem bramek Zanim najlepsi gracze w końcu weszli do tabeli w trzecim meczu setowym.

Powrót Rohita po tym, jak został zdegradowany w ostatnim meczu przeciwko Black Caps, opłacił się, ponieważ afgańscy porywacze i spinners nie byli w stanie powstrzymać płynności biegu.

Decyzja Afganistanu o faworyzowaniu Sharafuddina Ahmeda nad rondem Mujibur Rahman nie opłaciła się, ponieważ rakieta na lewą rękę została wycofana z ataku po 25 uderzeniach nową piłką.

Rohit trafił sześćdziesiąt osiem, a Rahul zmiażdżył sześćdziesiąt cztery, zanim obaj wpadli na odległość siedmiu biegów.

Rohit ukrył się w celu uzyskania dodatkowej osłony piętnastego, a Rahul został pokonany przez powolnego gulpadeena Naiba, próbując zgarnąć prawego krawca.

Indyjski KL Rahul dotarł do granicy w drodze do 69 z 48 dostaw w wielkim zwycięstwie nad Afganistanem w Abu Dhabi.

Ejaz Rahi / AFP

Indyjski KL Rahul dotarł do granicy w drodze do 69 z 48 dostaw w wielkim zwycięstwie nad Afganistanem w Abu Dhabi.

Ale Pandya i Pant następnie ukarali śmiercią afgańskich porywaczy Naveena Al-Haq (0-59) i Hamida Hassana (0-34), aby osiągnąć pierwszy wynik ponad 200 punktów w turnieju.

„Chcieliśmy zająć drugie miejsce ze względu na rosę, a furtka wyglądała naprawdę dobrze do trafienia” – powiedział kapitan Afganistanu Muhammad Nabi.

„Ostatecznie nie było dużo rosy, ale Indie bardzo dobrze trafiły na ten kort i wywarły presję na melonikach.Nie radziliśmy sobie dobrze w środku. [overs]Pozbyliśmy się naszej części i byliśmy pod presją”.

READ  Raport z meczu NRL 2021, North Queensland Cowboys, Brisbane Bronco, Runda 9