Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacje Twenty20 World Cup w krykiecie: czarne czapki kontra Szkocja

Cricket World Cup Twenty20: The Black Caps przygotowują się do walki ze Szkocją. Wideo / NZC

Cała akcja między Black Caps a Szkocją w Pucharze Świata T20.

Raport z meczu Nowej Zelandii z Indiami:

Świat uważaj – czarne kapelusze wciąż żyją i rozpoczynają 20. Puchar Świata.

Oszałamiające zwycięstwo ośmiu bramek nad Indiami w Dubaju wysłało czarne taksówki do rywalizacji, ze wspaniałym pokazem kręgli, w którym Indie ograniczyły się do 110-7, zanim pościg morski umieścił ich w loży, aby awansować do półfinału.

Zwróć uwagę na sprawy w następnych dwóch meczach ze Szkocją i Namibią, a zwycięstwo nad niebezpieczną drużyną z Afganistanu w ostatnim meczu grupowym wystarczyłoby, aby zakwalifikować się na drugie miejsce w swojej grupie, za Pakistanem i przejść do czwartej rundy.

Co najważniejsze, postęp jest teraz w ich rękach, z prostym równaniem – trzy zwycięstwa i awans.

Tymczasem Indie muszą wygrać swoje ostatnie trzy mecze, mając jednocześnie nadzieję, że Afganistan pokona Black Caps, co – zakładając, że żadna drużyna nie ominie Szkocji lub Namibii – pozostawi wszystkie trzy drużyny na rekordzie 3-2 i siatkach. Szybkość odtwarzania zgodnie z harmonogramem.

Przy tak ogromnych wahaniach fortuny w oparciu o wynik dzisiejszy mecz był w zasadzie ćwierćfinałem, a po półfinałach ODI World Cup i finale World Test Championship, czarne czapki nadal reprezentują indyjski kryptonit w wielkich wydarzeniach.

Nietoperzy w Indiach musieli być szczególnie chorzy na widok Trenta Bolta i Tima Southeya. Po tym, jak Black Hat wygrał decydujący rzut i postanowił pobiec jako pierwszy, duet założył zaciski wcześnie, zanim reszta ataku w kręgle podążyła za nim w pokazie klinicznym.

Bolt nadał ton, znakomitym otwieraczem tylko w jednej siatce, zanim jego drugi zgarnął udział Ishaana Kishana, który strzelił półwolejem do Daryla Mitchella na głębokiej po nogi kwadratowej krawędzi.

READ  NRL 2021: Melbourne Storm, West Tigers, Harry Grant, Cameron Monster, oryginalny duet nie działa z powodu kontuzji.

Powinien był podnieść kolejną dużą skórę głowy, tylko po to, aby Adam Milne upuścił pierwszą piłkę Rohita Sharmy, z hakiem Sharmy w złym momencie, który leciał do Milne’a długą nogą, ale prosto w dłonie, gdy klęczał, by ją złapać.

Milne był jedynym wczesnym błędem – po tym, jak Sharma został pokonany, został wyrzeźbiony przez 15 jego otwarcia – ale walczył o ukończenie 1-30 z czterech, a jego koledzy meloniki nie mieli ani cala.

Southee KL Rahul zdecydował się w podobny sposób usunąć Bolta do Keshana, a na drugim końcu był Mitchell Santner, który przykuł Virata Kohli w ramach genialnego zaklęcia, w którym wyciekł tylko 15 razy z czterech przejazdów.

Jego współpracownikiem był także świetny Ish Sodhi. Aby pocieszyć Milne’a, Sharma nie mógł w pełni wykorzystać swojego błędu, ciągnąc Sodee, aby szedł naprzód i wyszedł do biegu z 14. piłką, zanim ponury pobyt Kohli dziewięciu z zaledwie 17 piłek zakończył się, gdy Sodee (2-17) zwabił go przez linii, pokazując ręce Bolt Safe na długiej linie.

Minął półmetek i Indie były w strzępach przy 48-4, a Black Caps nadal bezlitośnie dokręcali śruby. Śmieszne 70 piłek zostało przekazanych pomiędzy limitami, z 54 punktowymi piłkami na zmianę, gdy meloniki uderzały w swoją długość i szerokość, piłka za piłką.

Hardik Pandya (23 z 24) i Ravindra Jadeja (26 nie z 19) próbowali odbudować, ale było już za późno i za wolno – szkody zostały wyrządzone, Bolt podniósł dwie spóźnione furtki, aby ukończyć 3-20 i zaliczyć grzywnę pokaz kręgli.

To było tak ekscytujące, że stalking szybko stał się narzuconą konsekwencją.

Martin Gopetel wyeliminował jakąkolwiek szansę na wczesne naciśnięcie 20 z 17 piłek, zanim Mitchell strzelił w pierwszych 14 rzutach Jadeji. Pod koniec sześciu kolejnych powerplayów Black Caps wynosił 44-1, a jedynym pytaniem było, jak szybko trafisz do celu, szukając przyspieszenia odtwarzania netto.

READ  Zgoda, Ash Taylor podpisuje umowę z Warriors na 2022 NRL

Mitchell upewnił się, że wzmocnienie będzie ważne z 49 z 35 piłek, Ken Williamson dodał 33 z 31 niepokonanych, podczas gdy Black Caps postanowili wygrać 33 piłki do stracenia – bufor, który może się przydać, jeśli znajdą się we wspomnianym wyżej. Triple draw 3-2 na koniec gry w puli.

Ale po dzisiejszym dniu Black Caps nie muszą już polegać na tym, że wszystko pójdzie po ich myśli – miejsce w półfinale to ich miejsce, aby je zająć.