Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Michael Sheen mówi, że „trudno mu zaakceptować”, gdy aktorzy spoza Walii grają walijskie postacie

Michael Sheen mówi, że „trudno mu zaakceptować”, gdy aktorzy spoza Walii grają walijskie postacie

  • Komentarze pojawiają się w kolejnym z serii kontrowersyjnych klipów

Aktor Michael Sheen ujawnił, że „bardzo trudno mu zaakceptować”, gdy walijscy aktorzy nie grają walijskich postaci.

Sheen skrytykował również „niedorzeczny” przydomek księcia Walii, mówiąc, że mówi, że „nie ma powodu”, aby „śmieszny” przydomek trwał, „z pewnością nie w przypadku kogoś, kto nie pochodzi z Walii”.

Aktor znany jest z tego, że dość otwarcie mówi o sprawach związanych z ukochaną ojczyzną, ostatnio pojawił się w klipie wzywającym do zmiany nazwy Parku Narodowego Brecon Beacons na walijską wersję Bannau Brycheiniog.

Teraz w rozmowie z telegraf„Widzę ludzi grających walijskie postacie, którzy nie pochodzą z Walii”, powiedział Sheen, „Bardzo trudno mi to zaakceptować.

„Nie szczególnie dla zasady, ale po prostu wiedząc, że tak nie jest”.

Michael Sheen (na zdjęciu 15 grudnia 2019 r. w Nowym Jorku) po raz kolejny skrytykował tytuł księcia Walii księcia Williama, biorąc pod uwagę fakt, że nie jest Walijczykiem
Przeklęty aktor United wykonał serię ciosów w księcia Williama po tym, jak spotkał się z reprezentacją Anglii i wręczył im koszulki na Mistrzostwa Świata w Katarze i życzył powodzenia.

Ojciec dwójki dzieci powiedział jednak, że postawiłby granicę w obsadzaniu tylko prawdziwych zabójców, aby grali zabójców na ekranie.

Sheen, najbardziej znany z ról w Frost/Nixon i The Damned United, bronił swoich twierdzeń, mówiąc, że nie spodziewał się, że zostanie obsadzony w roli Othello – opisanego przez Szekspira jako „Maur” w jego sztuce z 1603 roku. czarni aktorzy.

Powiedział jednak, że byłoby smutno, gdyby sprawni aktorzy nie mogli zagrać Ryszarda III, który ma dysplazję promieniową, przez co dzieci rodzą się z krzywymi rękoma i krótkimi rękoma.

Shin skrytykował również „dumną” obsadę ról robotniczych, mówiąc: „Osobiście nie widziałem wielu aktorów pochodzących z bardzo uprzywilejowanych środowisk, którzy byliby szczególnie przekonujący jako ludzie ze środowisk robotniczych”.

Powiedział, że „ekstremum” polegałoby tylko na obsadzaniu prawdziwych zabójców proszących zabójców na ekranie, mówiąc: „Ekstremalny przykład to, cóż, jeśli nikogo nie zabiłeś, czy możesz zagrać zabójcę?”

Szczery aktor, który ma dzieci z 28-letnią szwedzką aktorką Anną Lundberg, nie jest obcy w wyrażaniu kontrowersyjnych opinii.

READ  „Zarobiłem 4,5 miliona funtów, wydałem 5 milionów i zostałem spłukany i bezdomny”.

Jego wrogość do tytułu Księcia Walii nie była jednak tylko błyskiem na patelni, ponieważ wykonał serię ciosów w księcia Williama po tym, jak spotkał się z reprezentacją Anglii i wręczył im koszulki Mistrzostw Świata w Katarze i życzył im wszystkiego najlepszego .

Gwiazda powiedziała, że ​​„niewłaściwe” było, aby William dawał im angielskie koszule jako książę Walii, biorąc pod uwagę jego tytuł.

Aktor uznał wizytę księcia Williama w ośrodku treningowym Anglii w listopadzie zeszłego roku, gdzie wręczył im koszulki na mundial w Katarze, za „całkowicie niestosowną”.

Skrytykował też króla Karola III za wizytę w Cardiff we wrześniu ubiegłego roku, w tym samym dniu, w którym średniowieczna tradycja celebrowała ostatniego księcia Walii.

Chen uważał, że ponieważ podróż odbyła się w ważnym historycznym dniu, może to być postrzegane jako „niewrażliwe”, jeśli członkowie rodziny królewskiej celowo wybrali tę datę.

W 2020 roku ujawnił, że po ośmiu latach przywrócił OBE, mówiąc, że chce niepodległości dla swojej ojczyzny.

Swoje działania uzasadniał tym, że zrobił to, by nie wyjść na hipokrytę przed wygłoszeniem wykładu na temat historii swojego kraju.

Obejmowało to „błędy przeszłości” Anglii, aby „złamać nas, rządzić nami, podporządkować sobie”.

W 2017 roku Sheen i jego partnerka, amerykańska komik i aktorka Sarah Silverman, poszli własnymi drogami, powołując się na różnice w poglądach na Brexit i prezydenturę Trumpa.

Para rozstała się w grudniu tego roku po czterech latach razem.