Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mężczyzna zginął potrącony przez fioletowy pociąg Ilfracombe

Mężczyzna zginął potrącony przez fioletowy pociąg Ilfracombe

Pieszy zmarł po potrąceniu przez fioletowy pociąg naziemny w Ilfracombe. Policja otrzymała zgłoszenie o wypadku z jednym samochodem w piątek (15 września) około godziny 17:15 na parkingu Hillsborough w mieście North Devon.

50-letni mieszkaniec Ilfracombe został uwięziony w pociągu drogowym i na miejscu stwierdzono śmierć. Powiadomiono jego bliskich.

61-letni mężczyzna z Ilfracombe został aresztowany pod zarzutem spowodowania śmierci w wyniku niebezpiecznej jazdy. Został zwolniony za kaucją i wróci w piątek, 3 listopada, w oczekiwaniu na dalsze dochodzenie.

Przeczytaj następujące:

Policja twierdzi, że do wypadku doszło poza składowiskiem pojazdów. W tym czasie nie pracowała nad swoją ścieżką.

Na miejscu zdarzenia miejscowa policja i drogówka przeprowadziły szczegółowe dochodzenie. Parking był w tym czasie zamknięty, a następnie został ponownie otwarty w sobotę (16 września) około godziny 11:40.

Policja prowadząca śledztwo w sprawie zdarzenia apeluje o zgłaszanie się ewentualnych świadków. Jeśli byłeś świadkiem zdarzenia lub posiadasz jakiekolwiek informacje, a w szczególności nagrania z kamery samochodowej, które mogłyby pomóc w dochodzeniu, skontaktuj się z policją za pośrednictwem jej strony internetowej Tutaj Lub dzwoniąc pod numer 101 cennik 658 w dniu 15.09.2023.

Rzecznik policji w Devon i Kornwalii powiedział: „Policja prowadząca dochodzenie w sprawie kolizji jednego samochodu na parkingu Hillsborough w Ilfracombe, która miała miejsce w piątek 15 września, apeluje o zgłaszanie się ewentualnych świadków. Funkcjonariusze zostali wezwani po otrzymaniu zgłoszeń o zderzeniu fioletowego pociągu naziemnego z pociągiem dla pieszych Około godziny 17:15.

„W wyniku kolizji w pojeździe został uwięziony pieszy, 50-letni miejscowy mężczyzna. Stwierdzono jego zgon na miejscu. Powiadomiono jego najbliższych. Do kolizji doszło poza magazynem pojazdu. Nie był on obecny pracował w tym czasie na swojej drodze.

„Parking był zamknięty dla publiczności, podczas gdy lokalni funkcjonariusze i funkcjonariusze policji drogowej przeprowadzili na miejscu dokładne dochodzenie. Został ponownie otwarty około godziny 11:40 w sobotę 16 września”.

READ  Societe Generale obawia się konfiskaty rosyjskich aktywów, gdy banki przygotowują się na najgorsze


„61-letni mężczyzna z Ilfracombe został aresztowany pod zarzutem spowodowania śmierci w wyniku niebezpiecznej jazdy. Został zwolniony za kaucją i wróci w piątek 3 listopada w oczekiwaniu na dalsze dochodzenie.

„Jeśli byłeś świadkiem zdarzenia lub posiadasz jakiekolwiek informacje, a w szczególności nagrania z kamery samochodowej, które mogłyby pomóc w dochodzeniu, skontaktuj się z policją za pośrednictwem naszej strony internetowej Tutaj Lub dzwoniąc pod numer 101, 658, w ​​dniu 15.09.2023.”