Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Ciepły” i „odporny na deszcz” płaszcz New Look za 35 funtów to „niezbędnik jesieni”

„Ciepły” i „odporny na deszcz” płaszcz New Look za 35 funtów to „niezbędnik jesieni”

Kupujący New Look pochwalili „ciepły” płaszcz przeciwdeszczowy po obejrzeniu go w Internecie.

W związku z mokrą i ponurą pogodą, która w tym tygodniu nadejdzie w Merseyside, wielu kupujących będzie szukać wszechstronnego płaszcza, który nie rezygnuje ze stylu. Ten płaszcz z kapturem w kolorze khaki za 35 funtów jest dostępny w pięciu różnych kolorach (chociaż beżowy i granatowy są obecnie wyprzedane).

Kolory khaki, szary i średni róż są nadal dostępne w sprzedaży online i zostały opisane jako „modne” na stronie internetowej New Look. Płaszcz ma kołnierz z kapturem, długie rękawy i regulowane detale z przednią kieszenią.

Czytaj więcej: John Lewis sprzedaje „atrakcyjny” i „miękki” sweter za 30 funtów, który „nie przylega”

Czytaj więcej: Argos obniża cenę telewizora Samsung 4K Ultra HD do „najniższej ceny w historii”

Płaszcz ma dopasowany i rozszerzany krój i jest opisywany jako „pochlebny” i „ciepły”. Otrzymał ocenę 4,7 na 5 gwiazdek w serwisie.

W recenzjach jedna z kupujących stwierdziła: „Zwykle uważam, że płaszcze New Look są zbyt ciasne, aby opinać ramiona i ramiona, ale ten płaszcz jest bardzo obszerny, podoba mi się ten kolor i długość jest po prostu idealna. Jest lekki, ale wciąż wystarczająco gruby „To przypomina dopasowany ciepły płaszcz bez uczucia nadmiernego ciepła. Naprawdę cieszę się, że kupiłem ten płaszcz.

Płaszcz opisano jako „atrakcyjny”.(Zdjęcie: Nowy wygląd)

Inny zadowolony kupujący powiedział: „Szukałem naprawdę lekkiej, wodoodpornej kurtki. Poszukując informacji w Internecie, ta kurtka wpadła mi w oko, więc przeczytałem recenzje, które zawsze są dla mnie pomocne i z których wynika, że ​​naprawdę zapewnia suchość. Zamówiłem kolor khaki w rozmiarze 12 i 14, aby odebrać w sklepie. Podoba mi się kolor, prosty krój, faktura i dwie dość głębokie kieszenie zapinane na guziki na telefon i klucze. Mojemu partnerowi spodobał się ten projekt i cena i powiedział wygląda dobrze. Nie mogę się doczekać, aby założyć go na deszcz, spełnia swoje zadanie.

READ  Shiba Inu [SHIB] Może wzrosnąć o 20%, ale tylko w tym stanie

Trzecia recenzja brzmiała: „Noszenie tej kurtki przez cały weekend podczas deszczowego festiwalu oznacza, że ​​mogę śmiało powiedzieć, że jest w 100% wodoodporna! Świetna jakość, lekkość, a mimo to zapewnia warstwę ciepła. To nowy element mojej garderoby na dni”. Deszczowy.”

W czwartej recenzji napisano: „Uwielbiam ten sweter – piękny kamienny kolor, który pasuje do każdego stroju. Naprawdę wygodny i uroczy. Idealny, jesienny basic”.


Jeśli podoba Ci się dźwięk tego płaszcza New Look, możesz go kupić tutaj za 35 funtów.

Alternatywnie ASOS sprzedaje ten długi, elastyczny płaszcz przeciwdeszczowy w pięciu różnych kolorach za 42 GBP.

Otrzymuj biuletyn dotyczący zakupów i recenzji Liverpool ECHO, rejestrując się Tutaj