Męska drużyna Indii wchodzi do finału, zmierzy się z Polską na szczycie – Wiadomości sportowe, Firstpost

Indie po raz pierwszy pokonały Malezję 7:3, strzelając cztery gole w drugiej połowie w niesamowitym pokazie, zanim pokonały Polskę 6:2 w drugim meczu dnia.

Reprezentacyjny wizerunek. Obrazy Getty

Lozanna: Indyjska drużyna mężczyzn wdarła się do finału inauguracyjnej piątki FIH Hockey 5 z niepokonanym rekordem po zdominowaniu dzięki zwycięstwom nad Malezją i Polską w niedzielę.

Trenowany przez Grahama Reeda, Graham Reed po mistrzostwach ligowych pokonał pięciozespołową pozycję z 10 punktami z trzech zwycięstw i jednego remisu. W sobotę Indie pokonały gospodarzy ze Szwajcarią 4:3 i zremisowały z rywalem Pakistanem 2:2.

Indie zmierzą się z Polską – która zajęła drugie miejsce z sześcioma punktami – ponownie w finale tego dnia. Pakistan zakwalifikowałby się do finału i zmierzył się z Indiami, gdyby w ostatnim meczu ligowym pokonali Malezję, ale mecz zakończył się remisem 5-5. Pakistan zajął trzecie miejsce z pięcioma punktami.

Raheel Mohammed kontynuował swoją karierę strzelecką, strzelając trzy gole przeciwko Malezji, a następnie dwa razy przeciwko Polsce, odgrywając kluczową rolę w zapewnieniu Indiom miejsca w derbach.

W sobotę trafił też trzykrotnie na cel – dwa razy przeciwko Szwajcarii i raz przeciwko Pakistanowi. Zdobył osiem bramek z czterech meczów, aby prowadzić w tabeli bramkowej turnieju.

Oprócz trzech trafień Rahila w 8., 14. i 18. minucie, Gursahebjit Singh (1. i 17.) i Sanjay (10. i 12.) byli innymi indyjskimi strzelcami przeciwko Malezji, którzy strzelili gola przez Rosediego Veradosa (4. i 13.) i kapitana Noora Nabila (dziewiąte). ). ).

Hindusi prowadzili 3-2 na koniec pierwszej połowy w 20-minutowym meczu.

Indie całkowicie zdominowały mecz z Polską, prowadząc 5-0 w pierwszej połowie dzięki bramkom Sanjaya (2), Rahila (4 i 9), Gursahipjita Singha (7) i Mandeepa Moore’a (10).

READ  Konsultant ETS stwierdził, że polskie prawo o sędziach narusza traktat UE | Wiadomości sądowe

Mirangthem Rabichandra (15) strzelił jednego gola dla Indii w drugiej rundzie, a Arzinski Gracjan (13) i kapitan Kurowski Jacek (16) zmniejszyli różnicę dla Polski.

Przeczytaj wszystkie pliki najnowsze wiadomościA trendy wiadomościA wiadomości o krykiecieA Bollywoodzkie wiadomościA
Wiadomości z Indii A Wiadomości o rozrywce tutaj. Podążaj za nami FacebookA Świergot A Instagram.