Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan wygłasza pierwsze przemówienie w Wielkiej Brytanii od czasu ustąpienia ze stanowiska królewskiego, mówiąc młodym liderom „Jesteście przyszłością” | Ents & Arts News

„Jesteś przyszłością, jesteś teraźniejszością” – powiedziała księżna Sussex młodym liderom z całego świata w swoim pierwszym przemówieniu w Wielkiej Brytanii od czasu ustąpienia ze stanowiska jednego z członków rodziny królewskiej.

Książę Harry Był także wśród uczestników, ponieważ Megan Wygłosił krótkie przemówienie na ceremonii otwarcia One Young World Summit w Bridgewater Hall w Manchesterze.

Obecność rodziny Sussex na przyjęciu była ich pierwszym publicznym wystąpieniem w Wielkiej Brytanii od tego czasu Platynowy Jubileusz Królowej w czerwcu.

Megan powiedziała młodym liderom z ponad 190 krajów: „W tej chwili jesteście tymi, którzy wprowadzają pozytywne i niezbędne zmiany na całym świecie.

„I dlatego jestem tak wdzięczny, że jestem dzisiaj w twoim towarzystwie.”

Powiedziała też monterom: „Wy jesteście przyszłością… i teraźniejszością”.

Meghan mówiła również o tym, że ma „chwilę szczypty mnie” po tym, jak po raz pierwszy została poproszona o zostanie konsultantem One Young World w 2014 roku.

Więcej o księżnej Sussex

I oto była, jak powiedziała, dziewczyna z Sots. Byłam otoczona przez światowych przywódców, pomocników humanitarnych, premierów i aktywistów tak bardzo, że miałam głęboki i długotrwały szacunek i podziw.

I wpuścił mnie, żebym usiadł przy stole.

„Byłem tak przytłoczony tym doświadczeniem, myślę, że myślałem, że zachowałem mały papierowy znak miejsca z moim imieniem i nazwiskiem.

„Tylko dowód – dowód, że tam byłem, dowód mojej afiliacji, bo tak naprawdę nie byłem pewien mojej afiliacji.

„Byłem tak zdenerwowany, wątpiłem w siebie i zastanawiałem się, czy byłem wystarczająco dobry, aby tam być?”

Ale One Young World dodał: „Widziałem w sobie, tak jak widzę w tobie, teraźniejszość i przyszłość”.

Para przed przemówieniem Megan

„Tu wszystko się zaczęło”.

Meghan opowiedziała około 2000 delegatów słuchających jej przemówienia: „Chcę to podkreślić, ponieważ często rozmawiam z młodymi ludźmi o nadchodzących latach.

„O tym, co zrobisz, co musisz przyjąć, aby to naprawić od poprzednich pokoleń, a także o spuściźnie, którą zostawisz.

READ  Polscy regulatorzy odnawiają licencję posiadanego Discovery Channel | zabawa

„Zbyt często zaniedbujemy ten punkt – robisz to teraz.

„Ty, właśnie tutaj, w tej chwili obecnej, tutaj wszystko się zaczęło”.

Przed przemówieniem księżnej Harry i Meghan siedzieli razem w centrum sceny na ławce i obserwowali, jak ich nosiciele niosą flagi ponad 200 krajów.

Sussex Podróżuj pociągiem do Manchesteru

Meghan siedziała ze skrzyżowanymi nogami i kołysała się w rytm ulicznego tańca, klaszcząc w dłonie.

Raporty sugerują, że Harry i Meghan przybyli do Wielkiej Brytanii w sobotę, ale rzeczniczka pary odmówiła potwierdzenia ich przyjazdu.

Para została sfotografowana idąc bocznym wejściem do stacji Euston w Londynie w poniedziałek, gdy wsiadali do pociągu do Manchesteru na szczyt.

Podobno zostali przewiezieni 27 mil ze swojej brytyjskiej bazy w Frogmore Cottage w Windsor do Euston w hybrydowym elektrycznym Range Roverze.

Meghan mówi, że jej pot stał się problemem po tym, jak poznała Harry’ego

Ich podróż do Wielkiej Brytanii następuje zaledwie kilka dni po obszernym wywiadzie z Meghan Magazyn Kat مجلةw którym powiedziała, że ​​„naprawdę podjęła aktywny wysiłek, aby wybaczyć” zarówno rodzicom, jak i rodzinie po wycofaniu się z królewskich obowiązków.

Dodała, że ​​„wciąż dochodzi do siebie” po męce.

Była aktorka Suits powiedziała również, że „po prostu będąc tam” ona i Harry „zaburzali dynamikę hierarchii”, zanim ustąpili ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej.

Tymczasem w ostatnim odcinku podcastu Prototyping Megan powiedziała, że ​​jej życie stało się bardziej skupione jej rasa Po tym, jak zaczęła spotykać się z księciem Harrym.