Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan Markle nie będzie miała dużo czasu na opowiedzenie o sobie w podcastie Mariah Carey

Meghan Markle nie będzie miała dużo czasu na opowiedzenie o sobie w podcastie Mariah Carey

Meghan Markle nie będzie miała dużo czasu na opowiedzenie o sobie w podcastie Mariah Carey

Meghan Markle wprowadziła na rynek swój długo oczekiwany model wokalny w zeszłym tygodniu, a jej pierwszym gościem była legenda tenisa Serena Williams.

Księżna Sussex spotkała się z krytyką za kradzież w centrum uwagi Williamsa, gdy mówiła o 1,5 raza więcej niż gwiazda tenisa.

Teraz Meghan została ostrzeżona o kolejnym gościu, którego będzie miała w drugim odcinku swojego podcastu.

Według królewskiego eksperta, nadchodzący gość Mariah Carey nie pozwoli księżnej mówić więcej o sobie w podcastie, tak jak w pierwszym odcinku z Williamsem.

Kinsey Schofield, reporter Royal i Showbiz, donosi, że 53-letnia Carey nie będzie tolerować, że Meghan ma zbyt dużo czasu na mówienie o sobie.

Przemawiając w GB News, Schofield zasugerowała, aby Meghan używała w swoim podkaście wielkich nazwisk, aby stworzyć swoją markę.

Poradziła również Meghan, aby dała swoim gościom więcej czasu antenowego na dzielenie się swoimi doświadczeniami. „Jeśli cały podcast dotyczy tego, jak kobiety powinny przezwyciężać stereotypy, chcę wiedzieć, jak Serena Williams przezwyciężyła stereotypy i jakie miała trudności i jak je przezwyciężyła?”

„To świetna okazja dla Megan, by naprawdę wyrobić sobie markę i stać się twarzą ruchu feministycznego” – powiedziała Schofield.

Królewski reporter stwierdził: „Ale powiedziała „ja” ponad 200 razy w tym 50-minutowym podcaście. Jasne jest więc, że chce skupić się na Meghan”.

Po Carrie, Megan będzie gościć Mindy Kaling w swoim podkaście.

READ  Operacja Złota Kula: Król Karol chce „rozcieńczonej” koronacji