Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan Markle i książę Harry opuszczą Kate Middleton, a książę William pozostanie na koronacji

Meghan Markle i książę Harry opuszczą Kate Middleton, a książę William pozostanie na koronacji

Królewski komentator twierdził, że Meghan Markle i książę Harry pozostaną w cieniu księcia i księżnej Walii, gdy król Karol zostanie koronowany.

Dr Tessa Dunlop oświadczyła, że ​​książę i księżna Sussex nie będą mogli pojawić się na koronacji.


Jednak według królewskiego komentatora książę William i Kate będą mogli przypomnieć opinii publicznej, że są przyszłym królem i królową, biorąc pod uwagę, że oboje są starszymi pracującymi członkami rodziny królewskiej.

Dr Dunlop powiedział: „Powodując największy niepokój, nurtuje Sussex pytanie: czy wezmą udział w wielkim dniu, a jeśli tak, to w jakim charakterze? Historyczny precedens nie wróży dobrze.

Meghan Markle i książę Harry ustępują ze stanowiska pracujących członków rodziny królewskiej

Władze Palestyńskie

Po abdykacji i wypadnięciu z łask Edward VIII nie uczestniczył w koronacji swojego brata Jerzego VI w 1937 r. ani w koronacji swojej siostrzenicy Elżbiety w 1953 r.

Ale w naszych zmieniających się czasach z ojcem-królem, który chce swoich dwóch synów u boku, spodziewaj się zobaczyć tam Harry’ego, ale bez korony i szaty.

Z wyjątkiem księcia Williama, światowi rówieśnicy nie będą honorować tego nowego monarchy podczas koronacji, więc jest mało prawdopodobne, że Harry będzie musiał uklęknąć.

„Podobnie, jeśli Meghan weźmie udział, każda koronacja będzie całkowicie jej. Spodziewaj się, że bardzo niewielu stanie na ceremonii księżnej Sussex”.

Król Edward VIII wstąpił na tron ​​w styczniu 1936 roku po śmierci króla Jerzego V.

Jednak Edward zdecydował się ustąpić ze stanowiska głowy państwa Wielkiej Brytanii w grudniu 1936 roku, aby poślubić Wallisa Simpsona, gdy został poproszony o wybór między nimi.

Para pobrała się w 1937 roku i otrzymała tytuły księcia i księżnej Windsoru, ale Edward nigdy nie zachował władzy i statusu, którym cieszył się kiedyś.

Dr Dunlop powiedział The Mirror: „W przeciwieństwie do tego, historia sugeruje, że pracujący członkowie rodziny królewskiej będą się wyróżniać.

READ  Urodziny Arjuna Rampala: Wspaniałe zdjęcia aktora z „lakierem do paznokci”, które sprawią, że będziesz się ślinić
książę William

Książę William jest pierwszy w kolejce do tronu w linii sukcesji rodziny królewskiej

Władze Palestyńskie

W 1953 roku siostra królowej Elżbiety, księżniczka Małgorzata, miała na sobie suknię koronacyjną zaprojektowaną przez Normana Hartnella, wyhaftowaną w róże i chryzantemy i połączoną z oszałamiającą tiarą Cartiera.

Pojechałam do klasztoru z Królową Matką i siedziały w loży z widokiem na przebieg wydarzeń, a między nimi siedział czteroletni książę Karol.

Podobny scenariusz jest prawdopodobny w przypadku księżnej Walii i jej trojga dzieci – William i jego potomkowie są następni w kolejce do tronu, a koronacja celowo podkreśla kolejność pierwszeństwa i sukcesji.

„Czy nam się to podoba, czy nie, ta oficjalna okazja dotyczy królewskiej hierarchii. Przesłania widoczne przez kostium i karetę przypomną nam, kto będzie przyszłym królem i królową”.