Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Megan Markle odwiedza Teksas z „głębokim problemem”

Megan Markle odwiedza Teksas z „głębokim problemem”

Meghan Markle pojechała w tym tygodniu do Teksasu, aby uhonorować dzieci zastrzelone w Robb Elementary School.

Księżna poszła przebrana, aby uczestniczyć w nabożeństwie żałobnym w czapce bejsbolowej i swobodnym stroju. Rzecznik rodziny Sussex powiedział, że Meghan odbyła tę podróż „jako matka”.

Księżna dzieli dzieci Archiego i Lilipet z księciem Harrym.

Podczas gdy wielu opisywało to jako miły gest, inni internauci zadawali pytania dotyczące wizyty Meghan, nazywając to wyczynem PR.

Krytyk królewski Daniela Elser skomentował błąd podczas pisania dla news.com.au.

Napisała: „Pozwólcie mi powiedzieć, nie mam wątpliwości, że jej serce, podobnie jak miliony innych ludzi w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, boli z powodu tej niewypowiedzianej straty.

„To, co nie podlega dyskusji, to to, jak szczere lub silne są tutaj jej uczucia — przynajmniej nie.

Ale to, co jest głęboko problematyczne, to fakt, że ta przerażająca podróż wydaje się być próbą kooptowania niewyobrażalnej tragedii dla korzyści public relations.

„Większym pytaniem jest to, co według Megan miało się wydarzyć, gdy spotkała się w Teksasie?” Nie jest dziewczyną z dżungli, jeśli chodzi o zrozumienie, jak działa dziennikarstwo i na pewno musiała wiedzieć, że jej awans w małym miasteczku w Teksas zawsze ekscytował. Burza medialna będzie głównym odwróceniem uwagi od większych problemów w grze.

„Dlaczego miałaby jechać? Jak myślisz, co mogłaby osiągnąć, jadąc tam?”

„To nie był moment, w którym obecność Meghan mogłaby pomóc w podkreśleniu problemu, który został przeoczony lub przyciągnięciu uwagi krajowych mediów, aby wpłynąć na zapomnianą społeczność”.

READ  Prawdziwi i wirtualni fani biorą udział w premierze Wiedźmina w Londynie