Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meakins w finale squasha w Polsce

Meakins w finale squasha w Polsce

Ze scenariuszem Maurissy Lindsay

Karen Meekins, najlepsza weteranka Barbadosu, poczyniła imponujące postępy w finale Betard WSF World Masters Squash Championship 2022, rozgrywanym na boisku klubu Hasta La Vista we Wrocławiu.

Mikens, była Niekwestionowana Mistrzyni Krajowa z 15 tytułami na koncie, zagrała znakomicie, wygrywając 3-1 z Sarah Barr z USA w półfinale. Będzie to drugi występ Meakinsów w finale World Masters Squash Championship.

Powiedz Meakins, którzy rywalizują w klasie powyżej 50 lat Barbados dzisiaj Nie może się doczekać gry ze słowacką Henriettą Luksovą, która powinna być zabawną bitwą między dwiema paniami, która rozpocznie się jutro o 7:30 czasu lokalnego.

Przemawiając po swoim półfinałowym meczu, Meekins powiedziała: „Wygrałem moje pierwsze dwa mecze wygodnie. Połowa dnia była znacznie trudniejsza. Wygrałem pierwsze dwa mecze, a potem zdenerwowałem się i przegrałem trzeci. Byłem szczęśliwy, że zakwalifikowałem się i wygraj cztery mecze. Jutro. Graj ładnie i agresywnie i miejmy nadzieję, że nie będziesz się zbytnio stresować.

Konkurencja na tym poziomie nie była obca, główna podróż Meakinsa rozpoczęła się w 2010 roku w wyścigach Over 35 ze srebrnym medalem w Kolonii w Niemczech. Dwuletni turniej odbył się również w 2012 roku, ale Meekins nie wspięła się na podium, ponieważ zajęła 4 miejsce w ciągu ponad 40 lat, ten sam wynik w Hongkongu (2014) i Johannesburgu w RPA była 5 (2016).

Jednak z brązowym medalem w Wirginii w USA i bez rywalizacji z powodu pandemii koronawirusa w 2020 roku, McCainsowi udało się wyjść w tym roku i dotrzeć do finału.

Utalentowana zawodniczka, która dumnie reprezentowała Barbados i wyróżniała się na całym świecie, powiedziała, że ​​podróż nie była łatwa, ale nadal wytrwała.

„To był dla mnie dziwny rok, ponieważ w styczniu miałem operację kolana, a powrót do zdrowia był bardzo powolny. Prawie nie brałem udziału w World Masters, ale podjąłem w ostatniej chwili decyzję, aby przejść do tygodnia, w którym wpisy zostały zamknięte .Więc moje przygotowania nie były tak intensywne jak zwykle! Szczerze mówiąc, bardzo się cieszę, że mogę zagrać w tym turnieju. Oczywiście zdobycie tytułu mistrza świata oznacza dla mnie wszystko, ale gram w to po jednym meczu na raz. Barbados dzisiaj.

READ  Poland Tour - Essential Racing Preview

To był słodko-gorzki dzień dla czołowego gracza Barbadosu w squasha, Marka Seely’ego, który nigdy nie dotarł do finału powyżej 60., ale jutro również zagra o brązowy medal. [email protected]

Przeczytaj nasz e-papier. szybki. realistyczny. darmowy.

Udział I bądź na bieżąco z Barbadosem Bezpłatny najnowsze wiadomości.