Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Matka pozywa LaMelo Ball za rzekome potrącenie syna samochodem

Matka pozywa LaMelo Ball za rzekome potrącenie syna samochodem

Matka z Karoliny Północnej składa pozew przeciwko Charlotte Hornets i… Piłka LaMelo Po tym, jak gwiazda bramkarza drużyny potrąciła syna samochodem, próbując zdobyć autograf Paula.

Według pozwu złożonego we wtorek i otrzymanego przez ESPN, rzekomy incydent miał miejsce na początku października, kiedy Hornets zorganizowali w Spectrum Center w centrum Charlotte wydarzenie dla fanów zatytułowane „Purple and Teal Day at the Hive”.

Po wzięciu udziału w wydarzeniu Tamaria McCray powiedziała, że ​​jej wówczas 11-letni syn, Angel Joseph, obecnie 12-letni, stał przed wejściem dla pracowników areny, gdy SUV Balla wyjeżdżał z areny.

Ball zatrzymał się na pobliskich światłach, a fani, w tym Joseph, podeszli do pojazdu Balla. McRae powiedziała, że ​​Ball patrzył na syna ze swojego samochodu, podczas gdy Joseph stał obok niej, a kiedy światło zmieniło się na zielone, twierdziła, że ​​Ball prowadził samochód „w wyjątkowo niedbały i lekkomyślny sposób, w wyniku czego nagle i bez ostrzeżenia przyspieszył do przodu i uderzył ją.” Jej syn został „poważnie ranny” i twierdzi, że Ball następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Według prawnika McRae, Camerona DeBrona, Joseph w wypadku doznał obrażeń stopy i pleców. McRae twierdziła, że ​​kontuzja spowodowała silny ból fizyczny i stres emocjonalny u zawodnika, którego jej syn uważał za bohatera.

Z raportu zdarzenia wydanego przez policję Charlotte-Mecklenburg i uzyskanego przez ESPN wynika, że ​​Joseph doznał siniaków i zadrapań, które uznano za drobne.

Hornets odmówili komentarza w tej sprawie. Agent piłkarski nie odpowiedział natychmiast na prośbę o komentarz.

McRae domaga się odszkodowania przekraczającego 25 000 dolarów.

READ  Wynik Indianapolis 500: Josef Newgarden wygrywa, Scott Dixon trzeci, Scott McLaughlin szósty w chaotycznym wyścigu