Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Masz uszy większe niż przeciętne?  Zastanów się dwa razy nad tymi zaawansowanymi słuchawkami

Masz uszy większe niż przeciętne? Zastanów się dwa razy nad tymi zaawansowanymi słuchawkami

Shokz Open Fit to bezprzewodowe słuchawki na przewodnictwo kostne.

dostarczone

Shokz Open Fit to bezprzewodowe słuchawki na przewodnictwo kostne.

recenzja: Dzieci śpią, a żona pomaga mi zmierzyć część ciała. Google twierdzi, że aby uzyskać dokładny odczyt, należy zacząć od zewnętrznej krawędzi, a następnie dokonać ostatecznego pomiaru od miękkiej, mięsistej części. Okazuje się, że obliczenie wymiarów ucha jest trudniejsze niż myślisz.

Inne wyszukiwanie w Google pokazuje, że moje uszy są tylko o milimetry większe od uszu przeciętnego mężczyzny, ale nadal nie mogę dopasować słuchawek bezprzewodowych Shokz Open Fit do prawidłowego dopasowania.

Podczas gdy owinięte wkładki douszne z przewodnictwem kostnym powinny być umieszczone na górze kanału słuchowego, a nie wewnątrz, wkładki douszne trzepoczą na zewnątrz obok kawałka chrząstki zwanej antyhelisą. Na małych uszach mojej żony brzmią znacznie lepiej.

Spędzam dużo czasu próbując dopasować słuchawki douszne, analizując zdjęcia marek innych osób – przeważnie z mniejszymi uszami – noszących je. W instrukcji obsługi jest napisane, że zaczepy na uszy należy obracać wzdłuż ucha (ucha zewnętrznego), aby uzyskać odpowiednie umiejscowienie. Wciąż się wycofują.

Tak czy inaczej, próbuję tego w cichym otoczeniu domowym, w samochodzie, w supermarkecie oraz podczas podróży autobusem i samolotem – gdzie prawie nic nie słyszę. Kiedy zwiększam głośność, aby zapewnić sobie przyjemne wrażenia słuchowe, telefon ostrzega mnie, że wkrótce osiągnę niebezpieczny, słyszalny poziom.

Po wciśnięciu w odpowiedniej pozycji nad kanałem słuchowym jakość dźwięku staje się zadziwiająco czysta. Wysokie częstotliwości są krystalicznie czyste, a dół jest ciepły i seksowny. Za pomocą aplikacji możesz dostosować poziomy do swoich osobistych preferencji. Niektóre inne funkcje też są świetne.

Dotknięcie boku każdej słuchawki dousznej zatrzymuje dźwięk i w ścieżce dźwiękowej słychać dźwięki otoczenia, co jest miłym szczegółem, jeśli chcesz pozostać w zgodzie z otoczeniem. Są lekkie, a jedno ładowanie zapewnia do 28 godzin słuchania.

READ  Wybór Nowej Zelandii jako jednego z najlepszych miejsc na świecie na rok 2023

Niestety, słuchawki douszne nie są idealne dla użytkownika z dużymi uszami, więc włożyłem je z powrotem do kieszonkowego przenośnego etui ładującego i okazało się, że są trochę opróżnione. 289 dolarów shokz.com.au