Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Martin Lewis ostrzega rodziny przed płaceniem 200 funtów w celu subsydiowania rachunków za energię

Martin Lewis ostrzega rodziny przed płaceniem 200 funtów w celu subsydiowania rachunków za energię

Martin Lewis powiedział widzom, że rząd powiedział, że przeznaczył 200 funtów na subsydiowanie energii alternatywnej, jednak niektórzy ludzie mogli już otrzymać gotówkę.

W najnowszym odcinku programu Martin Lewis Money Show ekspert od oszczędzania pieniędzy opowiadał o energii(ITV)

Martin Lewis ostrzega gospodarstwa domowe korzystające z paliw alternatywnych przed płaceniem 200 funtów dotacji na energię.

W najnowszym odcinku The Martin Lewis Money Show ekspert od oszczędzania pieniędzy mówił o wszystkich kwestiach związanych z energią i podkreślał wszystkie rzeczy, które „musisz wiedzieć” o swoich przyszłych rachunkach.

Ekspert od oszczędzania pieniędzy powiedział widzom, że rząd powiedział, że przyznał 200 funtów z rachunku za energię alternatywną, w tym w Irlandii Północnej. Jednak niektóre osoby mogły jeszcze nie otrzymać gotówki.

Wyjaśnienie pojawiło się po pytaniu eksperta od oszczędzania pieniędzy, Stephena.

Współgospodarz Martin Lewis, Anjelica Bell, powiedziała: „Mieszkam w naszym domu i używam domowego oleju opałowego do centralnego ogrzewania i ciepłej wody. Nie otrzymałem jeszcze 200 funtów od rządu, które miały zostać zaksięgowane na moim koncie elektrycznym jako częścią lokalnego programu zdrowia energetycznego, jak to uzyskać?

Tych, którzy ich nie otrzymali, Martin Lewis uprzedził, że termin składania wniosków o środki upływa 31 maja tego roku.

Następnie ekspert od oszczędzania pieniędzy wyjaśnił, dlaczego.