Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Magik Dynamo zostanie „zabity” na żywo w telewizji w przerażającym programie „Dynamo is Dead”.

Popularny magik Dynamo zostanie „zabity” na żywo w telewizji w swoim nadchodzącym programie specjalnym Dynamo nie żyjechociaż mogłeś to sam wywnioskować z tytułu.

Za miesiąc zostanie wyemitowany na żywo nowy dwugodzinny program specjalny Dynamo, którego wielki finał pokaże samego Magicznego Człowieka „zabitego przez swojego twórcę”, gdy ten zakopuje się żywcem.

Nakręcił w swoim czasie wiele odcinków specjalnych, ale jego nowy ma raczej zły tytuł Dynamo nie żyjeObiecuje fanom, że kopie sobie własny grób.

Urodzony w Bradford magik, którego prawdziwe nazwisko brzmi Stephen Frain, podczas dwugodzinnego programu na żywo zabierze widzów w podróż pełną „straty i nadziei”.

Następny występ Dynamo zakończył się pogrzebaniem żywcem z powodu śmierci Dynamo.  Źródło: Niebo
Następny występ Dynamo zakończył się pogrzebaniem żywcem z powodu śmierci Dynamo. Źródło: Niebo

Dynamo sięgnął dna po trudnych zmaganiach ze zdrowiem psychicznym i utratą tożsamości, ale czerpał siłę z dzielenia się swoją historią powrotu do zdrowia i odrodzenia.

Teraz przechodzi do „kolejnego etapu w swoim życiu i karierze”, jednak aby tego dokonać, musi dotrzeć do wielkiego finału, w którym znacznie odciąży Dinamo.

Chociaż wykonywanie niesamowitych, a czasem niemożliwych akrobacji nie jest mu obce, Dynamo zakopanie się żywcem w telewizji może być jego najtrudniejszą magiczną sztuczką w dotychczasowej historii.

Fani niesamowitego maga byli początkowo przerażeni, a potem zdumieni, gdy zobaczyli te słowa Dynamo nie żyjeponieważ potrzebowali jednej sekundy, aby otrząsnąć się z początkowego szoku, w wyniku którego mógł umrzeć.

Dynamo zmarło 14 grudnia, zapisz datę.  Źródło: Niebo
Dynamo zmarło 14 grudnia, zapisz datę. Źródło: Niebo

Jeden z nich napisał: „Człowieku, byłem bliski zawału serca”, co skłoniło Skye do przeproszenia za strach.

Po opublikowaniu zwiastuna w sieci pojawiło się wiele emocji związanych z ogłoszeniem nowej oferty specjalnej Dynamo, a zainteresowanie było ogromne.

„To będzie szaleństwo” – mówili ludzie, a inni mówili mu, że „nie mogą się doczekać następnego rozdziału”.

„To dziwne, ale ekscytujące i bardzo mi się to podoba” – napisał jeden z fanów Dynamo, więc można śmiało powiedzieć, że ludzie są bardzo podekscytowani tym, co nadejdzie w przyszłym miesiącu.

Dynamo nie żyje Będzie można go oglądać na żywo w Sky Max i serwisie streamingowym Now 14 grudnia.