Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lydia Ko przyznaje nowej rakiety udział w prowadzeniu z Danielem Kangiem na Gainbridge LPGA

Lydia Ko dzieli prowadzenie po dwóch rundach Gainbridge LPGA.

Douglas P. Devils/Getty Images

Lydia Ko dzieli prowadzenie po dwóch rundach Gainbridge LPGA.

Lydia Koe utrzymała prowadzenie, ale podzieliła się nią z Amerykanką Danielle Kang po swojej drugiej wyboistej trasie na Gainbridge LPGA w piątek (sobota czasu nowozelandzkiego).

24-letnia Kiwi kontynuowała swoją pierwszą bezbłędną trasę po wspaniałej dziewiątce do lat 63 z dwoma osobami do lat 70 w Boca Rio.

Sky Sports

Lydia Ko shortstop Gainbridge LPGA start-up na Florydzie

Miała 11 lat po zakończeniu drugiego dnia, a Kang wymazał jej prowadzenie dwoma strzałami, trafiając cztery osoby poniżej 68 roku życia, aby przebić się w tabeli z Koe w połowie meczu na Florydzie.

Pomimo niedoskonałej drugiej rundy, Coe powiedziała, że ​​dzięki swojej nowej rakietce poprawiła się dzięki Hiltonowi Grand Vacations of Champions, który został otwarty w zeszłym sezonie w Lake Nona.

Czytaj więcej:
* Lydia Ko prowadzi podpalacz Gainbridge LPGA na Florydzie po ataku na Birdie
* Ryan Fox jest sfrustrowany systemem MIQ w Nowej Zelandii, gdy spogląda wstecz
* Kiwi golfistka Lydia Ko otwiera sezon LPGA 2022 z 10. miejscem w Orlando

„Ostatni tydzień był trochę trudny dla Zielonych, a biorąc pod uwagę, że gram w Lake Nona, można by pomyśleć, że przeczytam to o wiele lepiej” – powiedziała.

„Ale w tym tygodniu wypuściłem nową rakietę. Nazywa się The Catch [Ketsch], więc pomyślałem: „Och, ta rakieta to haczyk”. Czasami, gdy widzę coś nowego, czuję, że wnosi to trochę innej energii.

„Wczoraj miałem dobry występ. Myślałem, że to dobry pomysł, aby zadebiutować rakietą. Pod koniec dnia wszystko, co mogę zrobić, to zrobić na niej dobrą rolkę. Jeśli wejdę, świetnie; jeśli nie, jesteś następny.

READ  Pacific Super Rugby: Krzyżowcy zakazali Hamishowi Dalzielowi na trzy tygodnie

Ko i Kang wyprzedzają Japonkę Yukę Sasou i Anglikę Jodi Ewart Shadoff czterema strzałami, które są trzecie z siedmioma mniej.

Dwa duchy w siódmym i jedenastym dniu sprowadziły ko z powrotem do dziewięciu poniżej, ale jej trzeci i czwarty ptak czternastego i siedemnastego podniosły go do 11 poniżej. Jest także trzecim i dziewiątym ptakiem.

Coe odmieniła swoje piątkowe wycieczki po Florydzie w zimne dni.

Powiedziała: „Zrobiłam skoczka jeden, dwa i trzy, zagrałam dwa dołki i powiedziałam: „Człowieku, nie zagrałam inaczej, ale wczoraj straciłam dwa strzały”.

„Myślę, że zaczynasz trochę porównywać dołek po dołku. Pod koniec dnia pole golfowe jest zupełnie inne.

„Dzisiejszy poranek był zupełnie inny. Wczoraj bardzo łatwo było dostać się do jednego dołka i trafiłem w kierowcę – dwa dobre strzały, które zakończyły się na niewielkiej odległości od greenu.

„Myślę, że temperatura odgrywa ogromną rolę, ponieważ pole nie kończy się zbytnio. Więc z chłodniejszymi wydłużeniem pola golfowego. To i tak nie jest krótkie, ale nie, po prostu starałem się być skoncentrowany.

„Myślę, że po kilku dołkach naprawdę otrząsnąłem się z tego, co wydarzyło się wczoraj, a potem po prostu staram się grać w golfa najlepiej, jak potrafię, i daję sobie wiele szans.

„Kiedy dajesz sobie duże szanse u ptaków, w pewnym momencie czujesz, że niektóre z nich upadną”.

świeży z Zajął 10. miejsce w inauguracyjnej Lidze Mistrzów w zeszłym tygodniu w OrlandoTrzecia Ko powinna być na świecie w rywalizacji o swoje pierwsze zwycięstwo w LPGA Tour od czasu wygrania Lotte Championship w kwietniu ubiegłego roku.

Angielska para Bronte Law i Charlie Hall, którzy zajęli piąte miejsce, japońska Nasa Hataoka, szwajcarska Morgani Metro i indyjska Aditi Ashok również znajdują się w grupie F.

Tymczasem Nowozelandczyk Ryan Fox zajmuje 65. miejsce w jednym meczu i wyprzedza lidera Justina Hardinga z RPA o 12 strzałów po drugiej rundzie Dubai Desert Classic.

READ  Gol Brendon McCollum, gdy Anglia chce ukończyć nowy sztab szkoleniowy dla serii Black Caps