Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lydia Ko dzieli prowadzenie z Danielle Kang po drugiej rundzie na Gainbridge LPGA

Lydia Ko dzieli prowadzenie po dwóch rundach Gainbridge LPGA.

Douglas P. DeFelice/Getty Images

Lydia Ko dzieli prowadzenie po dwóch rundach Gainbridge LPGA.

Lydia Ko utrzymała prowadzenie, ale dzieli ją z Amerykanką Danielle Kang po swojej trudnej drugiej rundzie na Gainbridge LPGA w piątek (sobota czasu nowozelandzkiego).

24-letnia Kiwi podążyła za imponującą, wolną od skaz pierwszą rundą 9-under 63 z 2-under 70 w Boca Rio.

Była 11-under po zakończeniu drugiego dnia, a Kang wymazał swoją dwustrzałową przewagę po strzeleniu cztery-under 68, aby przejąć w tabeli z Ko na półmetku na Florydzie.

SKY SPORT

Krótka gra Lydii Ko była nagrana, aby rozpocząć Gainbridge LPGA na Florydzie

Ta para ma cztery strzały przewagi nad Japończykiem Yuką Saso i Anglikiem Jodi Ewartem Shadoffem, które zajmują trzecie miejsce z wynikiem 7 poniżej.

CZYTAJ WIĘCEJ:
* Scorching Lydia Ko prowadzi Gainbridge LPGA na Florydzie po birdie blitz
* Ryan Fox sfrustrowany systemem MIQ w Nowej Zelandii, gdy widzi kolejny powrót do domu
* Lydia Ko golfistka z regionu Kiwi otwiera sezon LPGA 2022 z top-10 w Orlando?

Dwa bogey z 7 i 11 zepchnęły Ko z powrotem do 9-mniej, ale jej 3 i 4 birdie 14 i 17 podniosły ją do 11-mniej. Zrobiła też birdie na 3 i 9 miejscu.

Kang, numer 8 na świecie, przegrała dwoma strzałami, ale dwa birdie na ostatnich dołkach drugiego dnia, ósmego i dziewiątego, zapewniły jej pierwszą remis z Ko przed trzecią rundą. Strzelała także birdie na 1., 13. i 14. miejscu, a na 2. miejscu straszyła.

Świeżo z zajmując 10 miejsce w zeszłotygodniowym Turnieju Mistrzów otwierającym sezon w Orlando, światowy numer 3 Ko powinien walczyć o swoje pierwsze zwycięstwo w LPGA Tour od czasu wygrania Lotte Championship w kwietniu ubiegłego roku.

Remis piąty, angielska para Bronte Law i Charley Hull, japońska Nasa Hataoka, Szwajcar Morgane Metraux i indyjski Aditi Ashok również znajdują się w miksie na szóstej pozycji.

READ  Film o wyścigach chartów edytowany po tym, jak inny pies umiera po „katastroficznej” kontuzji

Tymczasem Nowozelandczyk Ryan Fox zajmuje 65. miejsce w jednym meczu i wyprzedza lidera, Justina Hardinga z RPA, o 12 strzałów po drugiej rundzie Dubai Desert Classic.