Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lukaku został kontuzjowany przeciwko Polsce, a Martinez wzywa Belgię do odpowiedzi

Lukaku został kontuzjowany przeciwko Polsce, a Martinez wzywa Belgię do odpowiedzi

belgijska gwiazda Romelu Lukaku będę tęsknił Liga Narodów Starcia z Polską z powodu kontuzji Roberto Martinez Zaapelował do swojego zespołu o odpowiedź z porażki na Holandię.

Drużyna Martineza jest druga na świecie, ale w piątek została całkowicie zdeklasowana Holandia Zakwalifikowany do wygrania 4-1.

lukaku Potknął się w pierwszej połowie z poziomem wyników, przed bramkami od niego Stephen BergwijnA Denzel Dumfries A Memphis Depay Wierny HolandiaPierwsze zwycięstwo na belgijskiej trawie od 1997 roku.

Martinez potwierdził sprawę z lukaku To był tylko „cios” po meczu, ale Belgia Poniedziałek to potwierdził Chelsea Atakujący będzie nieobecny w starciu z Polska Środa.

Dodano Czerwone Diabły lukaku Leczenie rozpoczęło się, przez co nie jest jasne, czy będzie on zdolny do udziału w pozostałych starciach w czerwcu Walia i odwrotnie z Polska.

Podczas gdy Martinez Może być bez swojego zaklęcia, gdy B się skondensuje Mistrzostwa Świata Przygotowania reprezentacji Kataru, trener Czerwonych Diabłów wezwał swoją drużynę do odpowiedzi Polska.

„[The Netherlands defeat] Przypomnieliśmy, do jakiego poziomu musimy sięgnąć Mistrzostwa Światapowiedział dziennikarzom.

„Tego rodzaju wymagająca gra pomoże nam się doskonalić. Nie lubimy przegrywać, ale nauczymy się. Jest to proces ciągły, a następny test przyjdzie szybko Polska. „

Pokonać Holandia Był to też pierwszy raz Belgia Przegrał u siebie z jakąkolwiek drużyną od września 2017 roku, a to był pierwszy raz, kiedy Czerwone Diabły straciły cztery gole u siebie od października 2010 roku.

Polska Odwiedź Brukselę na nadchodzący mecz grupy D i ligi Cesław Michenewicz Belgia spodziewa się wyjść, by walczyć o odpowiedź.

„The Holandia [won 4-1 in] Belgia, ale obie drużyny mogły strzelić więcej; Belgowie mieli wiele szans. Wiele darmowych piłek– powiedział Michniwich.

Będziemy mieli wspaniałe spotkanie Z zespołem składającym się z wielu wybitnych osobistości. Belgia Będzie zmotywowany po tak wielkiej porażce.”

READ  Polska będzie bronić tytułu Superligi, gdy Ukraina wyjdzie po pozytywnym wyniku COVID