Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

L&T Technology Services otwiera inżynierskie centrum badawczo-rozwojowe w Polsce, aby dostarczać klientom rozwiązania wbudowane i cyfrowe | biznes krajowy

Kraków, Polska – (BUSINESS WIRE) – 25 maja 2022 –

L&T Technology Services Limited (BSE: 540115, NSE: LTTS), wiodąca globalna firma świadcząca usługi inżynierskie, zainaugurowała dziś swoje Centrum Inżynierii, Badań i Rozwoju (ER&D) w Krakowie, które zaspokoi potrzeby globalnych klientów, wykorzystując przy tym najnowocześniejsze technologie w dziedzinie motoryzacji, mobilności i zaawansowanych technologii.

Niniejsza informacja prasowa zawiera multimedia. Zobacz pełną wersję tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20220525005835/ar/

Na zdjęciu (od prawej do lewej): Jagian Mishra, Head of Delivery (Europa) w LTTS, Abhishek Sinha, Chief Operating Officer i Członek Rady Dyrektorów LTTS, Pan Jerzy Muzyk, Zastępca Prezydenta Krakowa, J.E. Nagma Muhammad Malik, Ambasador Indii do RP, Łukasz Soniewski, Prezes Investor Support Kraków oraz Rajkumar Ravindranathan, Head of Business w LTTS, podczas inauguracji Centrum ER&D. (Zdjęcie: Business Wire)

Najnowocześniejsze centrum rozszerzy się na Europę Wschodnią, przyczyniając się do wzrostu regionalnej gospodarki, wprowadzając najnowsze technologie, zwiększając siłę roboczą i wspierając duże projekty poprzez innowacyjne operacje inżynieryjne. Centrum ER&D będzie obsługiwać wielu dużych klientów w Europie i Ameryce Północnej, w tym m.in Firma motoryzacyjna poziomu 1 z siedzibą w USA.

W nowym inżynieryjnym centrum badawczo-rozwojowym LTTS opracuje oprogramowanie i sprzęt dla linii produkcyjnych. Centrum jest częścią globalnego modelu dostaw LTTS i jest logicznym rozszerzeniem centrów inżynieryjnych LTTS w Monachium, Göteborgu i Jerozolimie, umożliwiając nowemu centrum sprowadzanie wyspecjalizowanych talentów obok lokalnych talentów.

Centrum ER&D zostało oficjalnie zainaugurowane przez Zastępcę Prezydenta Miasta Krakowa Pana Jerzego Muzka oraz Ambasadora Indii w RP Pana Gwiazdę Muhammeda Malika, w obecności Pana Abhisheka Sinha, Dyrektora Operacyjnego i Członka Zarządu, Usługi technologiczne L&T.

Znana z zapewniania najwyższej klasy edukacji technicznej, akademickiego ekosystemu i infrastruktury, Polska zapewnia pulę utalentowanych inżynierów, którzy wyznaczają standardy w najnowocześniejszych technologiach. LTTS planuje zatrudnić w centrum do 300 inżynierów w ciągu najbliższych trzech lat. LTTS wykorzysta również wewnętrzną Global Engineering Academy (GEA), aby umożliwić pracownikom przekwalifikowanie ich wiedzy i dostosowanie ich do wymagań klienta, jednocześnie badając możliwości współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, Politechniką Krakowską i Coventry University w Wielkiej Brytanii . Poszerzyć pulę inżynierskich talentów w Polsce.

READ  Kontuzja zmusza Punię do wycofania się z Polish Open - News Today

Pan Abhishek Sinha, dyrektor operacyjny i członek zarządu, L&T Technology Services powiedział: „ Tworząc to ważne centrum w Polsce, dążymy do tego, aby nasi klienci w Europie i Ameryce Północnej korzystali z wieloletniego doświadczenia LTTS w inżynierii nowej ery i technologiach łączonych. Staramy się również korzystać z puli lokalnych talentów inżynieryjnych w wielu naszych ważnych globalnych programach i będziemy

Z administracją lokalną i środowiskiem akademickim do rozwijania lokalnego ekosystemu. Chcielibyśmy również wyrazić naszą wdzięczność za wszelkie wsparcie, jakie otrzymaliśmy od instytucji rządowych i władz lokalnych.”

Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa Jerzy Muzik skomentował otwarcie: „Z zadowoleniem przyjmujemy inwestycje wiodącej firmy usług inżynierskich, takiej jak LTTS. Ponieważ LTTS ma przyczynić się do ważnych aspektów, takich jak postęp technologiczny, badania i rozwój oraz budowanie umiejętności młodych inżynierów, jestem optymistą, że lokalni mieszkańcy odniosą duże korzyści z tego centrum ER&D ”.

O L&T Technology Services Ltd

L&T Technology Services Limited (LTTS) jest notowaną na giełdzie spółką zależną Larsen & Toubro Limited i koncentruje się na usługach inżynieryjnych, badawczo-rozwojowych (ER&D). Świadczymy usługi konsultingowe, projektowe, programistyczne i testowe w całym cyklu życia produktów i procesów. Nasza baza klientów obejmuje 69 firm z listy Fortune 500 i 57 największych na świecie firm ER&D, działających w branży produktów przemysłowych, urządzeń medycznych, transportu, komunikacji, zaawansowanych technologii i przetwórstwa. Na dzień 31 marca 2022 r. z siedzibą główną w Indiach zatrudniamy ponad 20 800 pracowników w 17 globalnych centrach projektowych, 28 globalnych biurach sprzedaży i 89 laboratoriach innowacji. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.ltts.com/

Wyświetl wersję źródłową na businesswire.com:https://www.businesswire.com/news/home/20220525005835/ar/

Kontakt: Aniruda Basu

Usługi technologiczne L & T ograniczone

E-mail: [email protected]

Tel: +91-80-67675707

Słowo kluczowe: Polska Europa

Branżowe słowo kluczowe: Profesjonalne usługi sieciowe w Internecie Urządzenia medyczne Urządzenia medyczne Inna technologia produkcji Inne technologie Inżynieria Doradztwo w zakresie produkcji Zdrowie

READ  Polska zrzuciła Macyj Repos po podjęciu decyzji o przeprowadzce do Spartaka Moskwa

Źródło: L&T Technology Services Limited

Prawa autorskie Business Wire 2022.

PUB: 25.05.2022 13:05 / Dysk: 25.05.2022 13:06

http://www.businesswire.com/news/home/20220525005835/ar