Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lou Roach: Stylizacje, które sprawiły, że projektantka Zendayi stała się ikoną

Lou Roach: Stylizacje, które sprawiły, że projektantka Zendayi stała się ikoną

  • Napisane przez Chelsea Bailey
  • wiadomości BBC

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

Słynny projektant Law Roach ogłosił plany przejścia na emeryturę, wstrząsając społecznością modową i wywołując dyskusje na temat zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia w modzie.

Law Roach przypisuje się ożywieniu sprawy projektantki mody Celine Dion tylko bluza z kapturemi stylizował wszystkich, od Anyi Taylor-Joy po Priyankę Chopra-Jonas.

Ale swoją karierę rozpoczął jako model Zendaya, używając mody, aby pomóc wynieść aktorkę z Disney Channel do ikony czerwonego dywanu.

Znany ze swoich klientek dzięki eleganckim, odważnym sukienkom z fakturą, Love Roach stał się gorącym stylistą na czerwonym dywanie.

Spójrz wstecz na niektóre z jego kultowych chwil w modzie.

Źródło obrazu, Vittorio Zunino Celotto

podpis pod zdjęciem,

Zendaya leathering Balmain na premierze Dune

Zendaya zawsze zachwyca na czerwonym dywanie, a to głównie dzięki Law Roach. Aktorka zwróciła na siebie uwagę, gdy pojawiła się na czerwonym dywanie w tej obcisłej skórzanej sukience od Balmain na premierze Dune. Ten wygląd stał się znany jako „mokra sukienka” i pomógł ugruntować status Zendayi jako ikony mody. Le Roach zaczęła pracować z Zendayą, gdy miała zaledwie 14 lat, a później przypisał mu, że pomógł jej znaleźć „odwagę” w wieku, w którym wielu czuje się bezbronnych.

Źródło obrazu, Raymonda Halla

podpis pod zdjęciem,

Celine Dion składa hołd projektantowi Lou Roachowi. Para zaczęła współpracować w 2016 roku.

Le Roach i Celine Dion rozpoczęli współpracę w 2016 roku, kiedy Według magazynu People, Dion miała taką obsesję na punkcie stylu Zendayi z czerwonego dywanu, że skontaktowała się ze stylistką w celu konsultacji. Para zwróciła na siebie uwagę podczas Paryskiego Tygodnia Mody w tym samym roku, kiedy wystąpili dla Dion, zaprojektowanego przez Roacha Bluza Vetements Titanic. Kiwnięcie w nos było na tyle dziwaczne, że uchwyciło figlarnego ducha Dion i ponownie przedstawiło ją jako projektantkę mody nowym fanom.

READ  Mel B nazywa Jamesa Cordena jednym z „największych szefów showbiznesu”

Źródło obrazu, Lionela Hahna

podpis pod zdjęciem,

Bella Hadid nosi klasyczny Versace do 2022 roku

Law Roach znany jest z przeszukiwania archiwów modowych i projektowania sukienek vintage couture dla swoich klientów. Bella Hadid dała projektantowi upragniony moment z „czerwonych schodów” w Cannes, kiedy założyła tę strukturalną suknię Versace z 1987 roku na Festiwal Filmowy w 2022 roku.

Źródło obrazu, Kminek Tang

podpis pod zdjęciem,

Kerry Washington na rozdaniu nagród Vanity Fair 2020

Kerry Washington zachwyciła się tym wysadzanym koralikami, inspirowanym Egiptem zestawem na ceremonii rozdania Oscarów 2020 na targach Vanity Fair, który został starannie dobrany przez projektantkę.

Źródło obrazu, Axel / Power Griffin

podpis pod zdjęciem,

Zendaya na gali Critics’ Choice Awards 2021

I wreszcie pamiętny stanik Zendayi Toma Forda w kolorze fuksji prawie podbił internet po rozdaniu nagród Critics 'Choice Awards 2021. Aktorka powiedziała później brytyjskiemu Vogue’owi, że Tom Ford musiał zeskanować jej tors, aby stworzyć niestandardowy wygląd. Le Roach zestawiła tę kreację ze zwiewną spódnicą w kolorze fuksji, a później opisała Zendayę jako „wojowniczkę” na swoim Instagramie.

Wszystkie obrazy są objęte prawami autorskimi.